-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Lineer Batten Light için 30V 48VDC Çıkış İç Hareket Dedektörü
| LED Sürücü: | 23-36W Çıkış |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Görev: | Kısılabilir LED sürücü ve sensör |
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Ömür: | 50000 saat |
Aydınlatma Kontrolü için Tri-Proof Light LED Sürücü Sensörü Hareket Dedektörleri
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| fonksiyon: | LED kısılabilir sürücü sensörü |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø14m/45,92ft |
| Boş yük voltajı: | ≤63VDC |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Devre Dışı Bırak |
Tri-Proof Işık Fikstürü için LED Sürücü Kısılabilir Hareket Sensörü Uzaktan Kumandası
| Algılama Alanı: | %25/%50/%75/%100 |
|---|---|
| Zaman tutun: | 5sn/30sn/1dk/3mib/5dk/10dk/20dk/30dk |
| Boş yük voltajı: | ≤ 70V DC |
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Ip derecesi: | IP 20 |
220-240V AC Kumandalı Yüksek Frekanslı 5.8GHz LED Sürücü Sensörü
| Montaj yüksekliği: | Maks.6m/19.68ft |
|---|---|
| Ürün adı: | Mikrodalga hareket sensörü |
| Algılama aralığı: | Maks.ø14m/45.92ft |
| Onay: | CE TÜV KIRMIZI |
| Kurulum: | Lambaların içine takılı |
Yalıtılmış Çözüm 36W LED Sürücü Sensörü 220-240VAC Pil Paketi İle Çalışır
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Görev: | Kısılabilir LED sürücü sensörü |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Ömür: | 50000 saat |

