-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Geniş Basınç 120VAC 60Hz AÇIK KAPALI Sensör Kontrol Hareketi Kompakt Boyut
| Voltaj: | 120VAC 60Hz |
|---|---|
| Kontrol Modu: | açık kapalı |
| Bağlantı Tipi: | Amfenol konektörü (L,N,N,L') |
| Anahtarlama Kapasitesi: | 300W(Empedans yükü),100W(kapasitif yük) |
| Montaj Yüksekliği: | 2-5m (tavana monte edilmiş) |
Beyaz Renk Kısılabilir Hareket Sensörü IP20 Derecesi TUV RED Sertifikalı
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Görünüm Tasarımı: | Düzlemsel anten tasarımı |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø14m/45,92ft |
| görünüm rengi: | Beyaz |
30mA DC Hareket Sensöründen Daha Az Karartma Günışığı Hasadı
| Ambalaj bilgileri: | kabarcık paketi, kağıt düz, kurutma maddesi, dış karton. |
|---|---|
| Teslim süresi: | Örnek sipariş için 1-3 gün, toplu sipariş için 1-2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | ayda 200.000 adet |
| : |
IP20 Derecesi Gün Işığı Hareket Sensörü Maks. 6m 19.68ft Montaj Yüksekliği
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Görünüm Tasarımı: | Düzlemsel anten tasarımı |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø14m/45,92ft |
| görünüm rengi: | Beyaz |
Su geçirmez 12m Yükseklik Hareket Algılama Sensörü AÇIK KAPALI Anahtar Sensörü
| Çalışma gerilimi: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum 3.0A, 120Vac; Maksimum 2.0A, 277Vac |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
| Montaj Yüksekliği: | 12m/39.36ft (tavana monte edilmiş) |
Yuvarlak Tavan Işık Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı Yenilikçi Tasarım
| Çalışma gerilimi: | 120~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Mikrodalga Gücü: | <1mW |
| arayüzler: | 0,75-1,5mm2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Montaj Yüksekliği: | Max.6m ((tavana monte);Max.3m ((duvara monte) |
Müstakil IP20 Uzaktan Kumanda Hareket Sensörü Montaj Yüksekliği Maks. 6m
| Kontrol Modu: | Uzaktan kumanda ayarlarını destekle |
|---|---|
| görünüşü: | Uzaktan kumandalı daha yalın tasarım |
| Boyut: | Ana gövde:269.6*30*21mm; Ayrım: 51*24.4*14mm |
| Montaj Yüksekliği: | Max.6m (tavana monte edilmiş) |
| Ip derecesi: | IP20 |
Shell Bare Board IP20 Minik IC Sensörü Gün Işığı Eşiği 10Lux Yok
| bağlayıcı: | Üç konumlu dikiş çıkışı |
|---|---|
| Kontrol metodu: | açık kapalı |
| Algılama açısı: | 150°(duvara monte), 360°(tavana monte) |
| Görünüm: | Kabuk yok, çıplak tahta |
| gün ışığı eşiği: | 10Lüks |
HD01R HD02R Uzaktan Kumanda IP 20 On Off Switch Sensör
| Sertifika: | KIRMIZI RoHS CE SAA TUV |
|---|---|
| Algılama açısı: | ≤150°(Camsız) |
| Montaj Yüksekliği: | Tavan montajı 3,5 m'ye eşit veya daha az |
| Kontrol Modu: | açık kapalı |
| Anahtarlama Kapasitesi: | 300W(Empedans yükü),100W(kapasitif yük) |
Momery Fonksiyonu 7.5V 12VDC Otomatik Açık Kapalı Işık Sensörü PWM Çıkışı
| Çıkış: | PWM çıkışının 5 seçeneği |
|---|---|
| çalışma akımı: | <30mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Boyut: | (UxGxY) 45,8*24,6*18 |
| Kullanımı: | Aydınlatma, Güvenlik, Akıllı ev |

