-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Çıplak Kart 30Lux IC Sensör AÇIK KAPALI KontrolGünışığı Hareket Dedektörü
| Algılama alanı: | 100% |
|---|---|
| Zaman tutun: | 1 dakika |
| gün ışığı sensörü: | 30Lüks |
| Montaj yüksekliği: | Max,4m (tavana monte) |
| Algılama aralığı: | ø2-6m(tavana monte) |
Ultra Kompakt Tasarım Kısılabilir PIR Sensör 12VDC Girişli Uzaktan Kumanda HAISEN
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Görünüm Tasarımı: | Ultra kompakt tasarım |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø14m/45,92ft |
| görünüm rengi: | Beyaz |
Highbay IP67 PIR Sensör Uzaktan Kumandalı Kısılabilir İşlev
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Görev: | 0-10V Karartma |
| IP derecesi: | IP67 PIR Lens Parçası |
| Yükseklik: | 12M maks. |
| Ambalaj bilgileri: | Kabarcık Torbasında Paketlenmiş, Kağıt Düz ile Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
120V 277VAC Girişli PIR Hareket Sensörü Yüksek Bay Kullanım Hareket Dedektörü
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Giriş: | 120-277VAC |
| Görev: | 0-10V Karartma |
| Programlama: | Uzaktan kumanda |
| Ürün Adı: | PIR Hareket Detektörü |
Çıkış Gücü 12W Kısılabilir LED Sürücü Sensör Alçak Gerilim 0.3A 0.35A
| LED Sürücü: | 6-12W |
|---|---|
| sertifika: | CE |
| Giriş gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Giriş gücü: | 16W (Maks.) |
| giriş akımı: | 0,08A Maks. |
Uzaktan Kumanda 20W LED Sürücü Sensörü İki Bir Arada İzole Çözüm
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Çıkış LED gücü: | 12-20W |
| Verimlilik: | %87 (Maks.) |
| Ip derecesi: | IP20 |
| Ömür: | 50000 saat |
Lineer Batten Light için 30V 48VDC Çıkış İç Hareket Dedektörü
| LED Sürücü: | 23-36W Çıkış |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Görev: | Kısılabilir LED sürücü ve sensör |
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Ömür: | 50000 saat |
Otomatik Hareket Algılanan Işıklı Açık Kapalı Anahtarı Highbay Işığı İçin Uzaktan Kumanda
| Giriş Voltajı: | 120~277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| Algılama Alanı: | %25/%50/%75/%100 |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0,5W |
| Zaman tutun: | 5S/30S/1dk/3dk/5dk/10dk/20dk/30dk |
| görünüşü: | Siyah yarı saydam kabuk |
Yüksek bay 15V DC Su Geçirmez Hareket Dedektörü Çift PD Uzaktan Kumanda
| Voltaj: | 10-15VDC |
|---|---|
| Görev: | DIM 1-10V Çift PD |
| Maks. yükseklik: | 15M yüksek tavan |
| Renk: | Beyaz veya siyah |
| Sertifika: | KIRMIZI CE |
DC Girişi 10.5V 15V Uzaktan Kumanda Hareket Dedektörü Kompakt Boyut
| Çalışma gerilimi: | 10,5-15V DC (besleme akımı>50mA) |
|---|---|
| Çıkış: | BOYUT/1-10V |
| Algılama Alanı: | %25/%50/%75/%100 |
| Zaman tutun: | 5S/30S/1dk/3dk/5dk/10dk/20dk/30dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Devre Dışı Bırak |

