aboutus

Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd

Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd
<-Video Images->
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: HAISEN
No. Çalışanları: 210~245
Yıllık satış: 10,000,000-13,000,000
Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Mart 2013'te kurulan Shenzhen Haisen Technology Co., Ltd, beklenmedik bir şekilde güçlü bir büyüme yaşıyor ve 5.8GHz mikrodalga hareket sensörünün profesyonel bir üreticisi haline geldi.

 

UL, FCC, TUV, RED, SAA ve CE.

 

Hem yazılım hem de donanımla mikrodalga modüllerinin temel patent teknolojisinde ustalaştık ve aynı zamanda Doğu Çin Jiaotong Üniversitesi'nin araştırma işbirliği üssü haline geldik.

 

Çin Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd şirket Profili 0Çin Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd şirket Profili 1Çin Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd şirket Profili 2

Geçmiş

2013 yılında kurulan Haisen, 220 çalışanıyla, mikrodalga hareket sensörü Ar-Ge'si ve akıllı aydınlatma kontrolü konusunda uzmanlaşan profesyonel bir üretici olacak şekilde güçlü bir şekilde büyüdü.

 

Ar-Ge'de 10 yıldan fazla deneyime sahip 30 kişiyle, anten modülü için profesyonel ODM ve OEM hizmeti ile mantık devresinin yazılım ve donanımını sağlayabiliyoruz.

 

Çin Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

Hizmet

Mikrodalga hareket sensörü, daha teknik ve karmaşık olan diğer aydınlatma ürünlerinden farklıdır. Standart ürün serilerimizden geçerken birçok seçenek bulacak müşterilerimiz için uygulama ve tasarım hakkında daha fazla düşünmekteyiz. Elbette modülü veya sensörü farklı gereksinimlere göre özelleştirebiliriz. Adımızı, dünyanın her yerindeki müşterilerimiz tarafından tanınan kalite, esneklik ve güvenilirlikle eşanlamlı olarak alıyoruz.

 

Çin Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

Ekibimiz

Haisen, teknolojik ilerlemeyi ve endüstriyel gelişmeyi güçlü bir şekilde destekleyen mikrodalga hareket sensörü endüstrisinin öncülerini, kalite kontrol için 18 kişiyi ve satış ve pazarlama için 10 kişiyi içeren Ar-Ge ekibinde 32 mühendis ile sağlam bir iç yönetişim yapısına sahiptir. Yerel topluluklar için iş yaratmak amacıyla tedarikçiler, ortaklar ve üniversitelerle bir kazan-kazan ekosistemi oluşturmak. Zamanın bize cömertçe verdiği tarihi fırsatlara erişemeyeceğiz ve her şeyin birbirine bağlanması için daha akıllı bir dünya inşa etmeye devam edeceğiz.

 

Çin Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

Sustainability

Enerji verimliliği ve sürdürülebilirliğe dahil olmak için heyecan verici bir zaman. Haisen'de, "daha çok yapmak için daha azını kullanma" perspektifinden daha büyük bir resmin parçasıyız. Performans, kalite ve sağlığın gerçekten önemli olduğu en zorlu uygulamalar için en son teknolojileri sağlamak bizim sorumluluğumuzdur. Müşterilere en güvenilir ve en kaliteli çözümleri sunmaya ve enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarmaya, kaldırma süresini artırmaya odaklanarak geleceğe bakmaya devam ediyoruz çünkü yaptığımızın toplumumuzda enerji tasarrufu ve sürdürülebilirlik için fark yarattığını biliyoruz.

 

Çin Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

İletişim bilgileri