aboutus

Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd

Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: HAISEN
No. Çalışanları: 210~245
Yıllık satış: 10,000,000-13,000,000
Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Mart 2013'te kurulan Shenzhen Haisen Technology Co, Ltd beklenmedik bir şekilde güçlü bir büyüme yaşar ve 5.8GHz mikrodalga hareket sensörünün profesyonel bir üreticisi olur.

UL / FCC, TUV tarafından sertifikalandırılmış ON / OFF sensör, 1-10V karartma sensörü, 12VDC sensör, sensör ve sürücü iki ana, IP65 highbay sensörü ve bluetooth ağ sensörünün ana ürünleri ile akıllı aydınlatma kontrolünün yeniliğine odaklanıyoruz, KIRMIZI, SAA ve CE.

Hem yazılım hem de donanım ile birlikte mikrodalga modüllerinin çekirdek patent teknolojisinde uzmanlaştık ve Doğu Çin Jiaotong Üniversitesi'nin araştırma işbirliği üssü haline geldik.

-02-
Geçmiş

2013 yılında kurulan Haisen, mikrodalga hareket sensörü ve akıllı aydınlatma kontrolünün Ar-Ge'sinde uzmanlaşmış, 220 çalışanı ile profesyonel bir üretici olmak için güçlü bir şekilde büyüdü.

AR-GE'de 10 yıldan fazla deneyime sahip 30 kişi ile anten modülü için profesyonel ODM ve OEM hizmeti ve ayrıca mantık devresinin yazılımı ve donanımı sağlayabiliyoruz.

-03-
Hizmet

Mikrodalga hareket sensörü, daha teknik ve karmaşık olan diğer aydınlatma ürünlerinden farklıdır. Standart ürün hatlarımıza geçerken birçok seçenek bulan müşterilerimiz için uygulama ve tasarım hakkında daha fazla düşünürüz. Tabii ki modül veya sensörü farklı ihtiyaçlarla ilgili olarak kişiselleştirebiliriz. Adaşımızı, tüm dünyadaki müşterilerimiz tarafından tanınan kalite, esneklik ve güvenilirlikle eş anlamlı olarak alıyoruz.

-04-
Ekibimiz

Haisen, AR-GE ekibinde, mikrodalga hareket sensörü endüstrisinin öncülerini, kalite kontrol için 18 kişiyi ve teknolojik gelişmeyi ve endüstriyel gelişmeyi kuvvetle teşvik eden satış ve pazarlama için 10 kişiyi içeren Ar-Ge ekibinde 32 mühendisle sağlam bir iç yönetim yapısına sahiptir. Yerel topluluklar için iş yaratmak amacıyla tedarikçiler, ortaklar ve üniversiteler ile bir kazan-kazan ekosistemi kurmak. Zamanın bize cömertçe verdiği tarihi fırsatları yakalamayacağız ve her şeyin birbirleriyle iç içe geçmesi için daha akıllı bir dünya kurmaya devam edeceğiz.

-05-
Sustainability

Enerji verimliliği ve sürdürülebilirliğe dahil olmak için heyecan verici bir zaman. Haisen'de “daha ​​fazlasını yapmak için daha az kullanmak” perspektifinden daha büyük bir resmin parçasıyız. Performans, kalite ve sağlığın gerçekten önemli olduğu en zorlu uygulamalar için en son teknolojileri sağlamak bizim sorumluluğumuzdur. Müşterilerimize en güvenilir ve en kaliteli çözümleri sunmaya ve enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarmaya, kaldırma süresini arttırmaya odaklanarak geleceğe bakmaya devam ediyoruz, çünkü yaptığımız şeyin toplumumuzda enerji tasarrufu ve sürdürülebilirlik için bir fark yarattığını biliyoruz.

İletişim bilgileri