aboutus
Üretim hattı

Panasonic otomatik yüksek hızlı makinelerin 3 ana SMT hattı vardır; Otomatik test ekipmanları ile bitmiş ürünlerin 3 test odası. SMT ve DIP işleme dahil ilk adımdan, üretim ve testin son adımlarına kadar olan prodcutlar hepimiz kendimiz yapılır. Nitelik ve teslim süresi kendi kontrolümüz altındadır.

OEM / ODM

Modül veya sensör ve sürücü ürünlerinizi farklı uygulamalarınız, ölçüleriniz ve yüksekliklerinize göre özelleştirebiliriz, size teknik danışmanlık ve takip konularında destek vereceğiz.

Özelleştirilmiş ürünler standart ürün hatlarınızda olacak, kimse tarafından değiştirilmeyecek.

Ar-Ge

10 yıllık bir deneyime sahip olan Ar-Ge ekibi, mikrodalga modülünün donanım ve yazılımının temel patent teknolojisini yönetiyor. Başlıca ürünlerimiz 5.8GHz mikrodalga modülleri, ON / OFF fonksiyonu mikrodalga sensörleri, 1-10V kısılabilir sensörler, sensör ve sürücü 2 in 1 üründür. Kablosuz WIFI, Bluetooth ağı ve hareket algılama teknolojisinin mükemmel birleşimine dayanan yeni nesil akıllı kontrol ürünleri, grup kontrolü, APP kontrolü ve istatistik analizi sunabilecek. Hepsi şimdi TÜV CE KIRMIZI cULus FCC sertifikalı.

İletişim bilgileri