aboutus
Üretim hattı

2009'dan beri mikrodalga hareket sensörü ve akıllı aydınlatma kontrol çözümlerine odaklanıyoruz; ODM ve oem karşılandı.

Panasonic otomatik yüksek hızlı makinelere sahip 3 SMT hattı ile, tüm sensörleri ilk aşamadan itibaren% 100 kendimiz üretiyoruz.

Kalifiye operatörler ve karşılıklı yönetim ekibi ile, üretimin tüm parçaları makul bir şekilde düzenlenecek ve iyi kontrol edilecektir.

Tam otomatik test ekipmanları ile bitmiş ürünler için 3 test odası ile, tüm bitmiş sensörler sevk edilmeden önce% 100 test edilecektir.

IQC, IPQC, OQC, FQC ekibi ile, her parça kesinlikle kontrol edilecek ve tüm üretim sırasında 4-5 tur muayene yapılacaktır.

Tüm müşterilere tam sorumluluk kavramını destekleyin, tüm ürünlerin kendimize% 100 üretileceğini ve müşterilere gönderilmeden önce kaliteli kontrol edildiğini garanti ediyoruz.

OEM / ODM

Modül veya sensör ve sürücü ürünlerinizi farklı uygulamalarınız, ölçüleriniz ve yüksekliklerinize göre kişiselleştirebiliriz, size teknik danışmanlık ve takip konularında destek oluruz.

Özelleştirilmiş ürünler standart ürün hatlarınızda olacak, kimse tarafından değiştirilmeyecek.

Ar-Ge

10 yıllık bir deneyime sahip olan Ar-Ge ekibi, mikrodalga modülünün donanım ve yazılımının temel patent teknolojisini yönetiyor. Başlıca ürünlerimiz 5.8GHz mikrodalga modülleri, ON / OFF fonksiyonu mikrodalga sensörleri, 1-10V kısılabilir sensörler, sensör ve sürücü 2 in 1 ürünleridir. Kablosuz WIFI, Bluetooth ağı ve hareket algılama teknolojisinin mükemmel birleşimine dayanan yeni nesil akıllı kontrol ürünleri, grup kontrolü, APP kontrolü ve istatistik analizi sunabilecek. Hepsi şimdi TÜV CE KIRMIZI cULus FCC sertifikalı.

İletişim bilgileri