aboutus
qc profili
Üretmiş olduğumuz her türlü mikrodalga hareket sensörü ürününün sorumluluğunu alıyoruz.

Fabrikamızdan sevk edilmeden önce, dalga kontrolü, ışık kontrolü, simüle edilmiş ortam koşullarında algılama mesafesi ve kendi kendine uyarma testinin seri testlerini yapıyoruz.

Bizimle işbirliğine başlayan müşteriler, sayılar hakkında konuşmaya başlamadan önce uygulama hakkında soru sorduğumuzu hissetmelidir. Çünkü bir mikrodalga hareket sensörünün performansını etkileyebilecek sorunları tam olarak anlıyoruz, yalnızca hareketli nesnelerin yüksekliği ve hızı değil, aynı zamanda ortamın boyutu, konumu, duvar malzemesi hakkında da. Böylece tüm gerekli bilgileri topluyoruz, tüm olasılıkları tartışıyoruz ve sensörleri test etmek için uygulama ortamını simüle ediyoruz.

Ürünler başka ülkelerde uygulanacaksa, daha fazla soru soracağız ve müşterilerin onları aldıklarında emin olmak için sensörleri test etmek için daha kötü bir koşul yaratacağız, endişelenecek çok şeyleri yok. İşgücü maliyetinin Çin’den çok daha yüksek olacağını tamamen anlayacağımızdan değil, aynı zamanda müşterilerimizin iyi isim ve itibarını korumayı umduğumuz için de.

Sertifikalar
İletişim bilgileri