aboutus

Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd

Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar: HAISEN
No. Çalışanları: 180~210
Yıllık satış: 9,000,000-10,000,000
Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
-01-
Giriş

- Mart ayında kuruldu. 2013, Shenzhen HAISEN Technology Co, Ltd 5.8 GHz mikrodalga hareket sensörü profesyonel bir üretici haline gelmiştir.

- Burada çalışan yaklaşık 220 kişi, Ar-Ge ekibinde yaklaşık 30 kişi, ilk gerçek ekip mikrodalga hareket sensörüne başladı.
- Ar-Ge, üretim ve test konularında 10 yıllık tecrübemizle anten modülü ve mantık devresi yazılımı / donanım için profesyonel OEM hizmeti sağlayabiliyoruz.
- AÇMA / KAPAMA sensörleri, 1-10V kısılabilir sensörler, 12VDC sensör, 1'e 2 sensör sürücüsü ve IP65 highbay sensörleri de dahil olmak üzere ana ürünlerimiz cUL, FCC, TUV, RED, SAA ve CE sertifikalarını geçti.
- Dürüstlüğümüz, gücümüz ve kalitemiz, tüm dünyadaki müşterilerimiz tarafından popüler bir şekilde kabul gördü.
- Çok yakında size hizmet etmek istiyorum. Birlikte dünyayı daha iyi bir yer haline getireceğiz.

-02-
Geçmiş

2013 yılında kurulan HAISEN, Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış ve mikrodalga hareket sensörü ve akıllı kontrol üretiminde uzmanlaşmıştır. 10 yıllık deneyime sahip Ar-Ge bölümü, üretim bölümü ve kalite kontrol ekibi, mikrodalga modülünün donanım ve yazılımının temel patent teknolojisinde uzmanlaşmıştır. HAISEN, Doğu Çin Jiaotong Üniversitesi'nin endüstri-üniversite araştırma işbirliği üssüdür.

-03-
Hizmet

- Mikrodalga hareket sensörü diğer aydınlatma ürünlerinden farklıdır, daha teknik ve karmaşıktır.

- Tasarım önemlidir, ancak düşünebileceğiniz ilk konu asla değildir. Bununla birlikte, uygulama düşünmemiz gereken daha fazla şeydir.

- Standart ürün hatlarımızda birçok seçenek bulacaksınız; Tabii ki, farklı uygulamalarınıza göre modül veya sensör ve sürücü ürününü özelleştirebiliriz.

- Teknik danışmanlık ve takip konularında sizi daima destekleyeceğiz.

-04-
Ekibimiz

HAISEN'in 5.400 metrekarelik bağımsız bir fabrikası, kalite kontrol ekibi için 18 kişi, Ar-Ge bölümü için 32 mühendis, satış ekibi için 10 kişi ve işletme ve yönetim için 20 kişi var.

İletişim bilgileri