news

2020 Guangzhou Uluslararası Aydınlatma Fuarı'nda (GILF) Tam Bir Başarı

October 15, 2020

COVID-19'un Ardından Başarıyla Düzenlenen 25. GILF Sona Erdi!

 

2020 Guangzhou Uluslararası Aydınlatma Fuarı (10 ~ 13 Ekim) böylesine ciddi bir ortamda başarılı bir sonuca ulaştı.Eski arkadaşlarımızın çoğu bile COVID-19 nedeniyle partiye katılamadı, geçtiğimiz bir yıl boyunca yarattığımız ve geliştirdiğimiz şeyleri hepinizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

hakkında en son şirket haberleri 2020 Guangzhou Uluslararası Aydınlatma Fuarı'nda (GILF) Tam Bir Başarı  0

 

Sergiye katılmak için en zor zaman bu. Ve eski dostlarımızla tanışma ve daha fazla yeni arkadaş tanıma şansına sahip olmak büyük bir zevk.Ekibimiz başta olmak üzere konseptimizi, dekorasyonumuzu, temamızı geliştirmeye devam ediyoruz.Tabii ki, piyasa trendine öncülük etmek için daha akıllı olan daha yeni geliştirilmiş ürünler aldık.

 

 

Ar-Ge ekibimizin ve Pazarlama ekibimizin çalışkanlığı ile pazarın potansiyel talebini yakaladık ve aşağıda gösterildiği gibi tamamen yeni ürün grupları aldık:

 

Bluetooth ağ bağlantılı Highbay PIR sensörü

PIR sensörü, onu depo, üretim, spor salonu için uygun kılan herhangi bir malzemeden etkilenmez.Karartma işlevi ve bluetooth ağ işlevi ile, metal kaplı site için gerçekten en iyi seçenek.

hakkında en son şirket haberleri 2020 Guangzhou Uluslararası Aydınlatma Fuarı'nda (GILF) Tam Bir Başarı  1

 

ZHAGA KİTAP 18 SOCKET Serisi:

Pazar araştırmasıyla birlikte, uluslararası standart arayüz-ZHAGA BOOK 18 SOCKET talebiyle güçlü bir şekilde büyüyor.Haisen, aynı temel yapıya sahip müşterilere daha fazla seçenek sunmak için fırsatı değerlendirdi ve fotoselli, mikrodalga ve PIR modüllü serileri ayrı ayrı geliştirmeye adadı.Özellikle, istediğiniz işlevi seçmeyi kolaylaştırmak için PLUG & PLAY yapısı.

hakkında en son şirket haberleri 2020 Guangzhou Uluslararası Aydınlatma Fuarı'nda (GILF) Tam Bir Başarı  2

 

Dünyadaki sıcaklık ayarlı ilk sensör:

Ticari aydınlatma ve konut aydınlatmasının pazarda önemli bir rol oynadığını biliyoruz ve müşterilerin bizi seçmesi için yeni bir fikir edinmemiz gerekiyor.Böylelikle dünyadaki sıcaklık ayarlama fonksiyonlu gerçek ilk sensör 2020'nin başında doğmuştur. Şimdiye kadar birçok tanınmış markaya uygulanmış ve ABD ve AB pazarına ihraç edilmiştir.Son kullanıcıya sadece aydınlatma ihtiyacını değil, aynı zamanda kullanım ömrü boyunca biraz eğlenceyi de alacağını umuyoruz.

hakkında en son şirket haberleri 2020 Guangzhou Uluslararası Aydınlatma Fuarı'nda (GILF) Tam Bir Başarı  3

 

10.525GHz mikrodalga hareket sensörü

Müşterinin talebini karşılamak için farklı işlev ve parametrelere sahip ürün hatlarında yenilik ve geliştirmeye odaklanıyoruz. Ancak 5G geliyor ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılıyor.İnsanlar sensörü WIFI ile birlikte kullanırken 5.8 GHz, WIFI ile ilgili sorun yaşayabilir.Neyse ki, pazarlama ekibimiz ve mühendisimiz bu bilgiyi son kullanıcıdan daha önce aldı ve sensörü daha yüksek frekanslı -10.525GHz ile güncellemeye başladı, bu da sensörün daha kararlı olmasını ve frekans paraziti sorunlarını çözmesini sağladı.

 

hakkında en son şirket haberleri 2020 Guangzhou Uluslararası Aydınlatma Fuarı'nda (GILF) Tam Bir Başarı  4

 

COVID-19 ile Mücadele için UV LAMP için Tek Yönlü Giriş ve İki Yönlü Çıkış Sensörü!

 

2020'de başlayan COVID-19 şimdiye kadar devam etti.Böylesine şiddetli bir ortamda, Haisen zorluklarla karşılaştı.Bununla birlikte, sektöre yeni bir yön vermeye kararlıyız ve başkalarına yardımcı olmak için bir şeyler yapmayı umuyoruz.Bu nedenle, UV Lambası için kullanılan bir dizi sensörü olabildiğince erken geliştirmek için özel bir teknik ekip oluşturduk.Özellikle çift çıkışlı patentli ürün, biri LED Işık ve diğeri UV Lamba için olup UV Lamba alanında emsal oluşturmaktadır.

hakkında en son şirket haberleri 2020 Guangzhou Uluslararası Aydınlatma Fuarı'nda (GILF) Tam Bir Başarı  5

 

Fuarda bizi ziyaret etmenizden dolayı içtenlikle teşekkür ederiz.

 

Önümüzdeki yıl GILF 26'da görüşmek dileğiyle.

 

hakkında en son şirket haberleri 2020 Guangzhou Uluslararası Aydınlatma Fuarı'nda (GILF) Tam Bir Başarı  6