-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
5.8GHz Mikrodalga Kısılabilir Doluluk Sensörü Beyaz Doğrusal Görünüm
| Giriş Voltajı: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | 1w'den az veya eşit |
| Boyut: | 162,6*32,4*31,3 mm |
| Garanti: | 5 yıl |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |
IP20 6m Yüksek Mikrodalga Sensör Işığı Açık Kapalı Sensör Maks. 400W Anahtarlama Kapasitesi
| Çalışma gerilimi: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6m |
| Görev: | açık kapalı |
| arayüzler: | 1,5 mm2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
4 DIP Açma Kapama Anahtarı Sensör 4 Kutuplu Tak-Çıkar Kelepçe Terminali Kolay Kurulum
| Giriş Voltajı: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | CE SAA RoHS KIRMIZI TUV |
| Anahtarlama Kapasitesi: | maks.100w |
| Zaman tutun: | 5sn/1dk/3dk/10dk |
| Boyut: | 76,9*39,9*27,7 mm |
Enerji Tasarruflu Işık Anahtarları Kısılabilir Hareket Sensörü 200W IP20 5 Yıl Garanti
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | CE RoHS TUV KIRMIZI SAA |
| Max. Maks. load yük: | Maksimum 200W |
| Görev: | AÇIK/KAPALI fonksiyonu, kısma fonksiyonu ve uzaktan kumanda |
| Garanti: | 5 yıl |
Müstakil Mikrodalga Yüksek Bay Hareket Sensörü Uzaktan Kumanda Ayarı
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum, 3.0A@120Vac, 50/60Hz; Maksimum, 2.0A@277Vac, 50/60Hz |
| Montaj Yüksekliği: | 8-15m /26,25-49,2ft |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C~+70°C |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
Kapalı Stadyum İçin Kısılabilir 5.8GHz Mikrodalga Hareket Dedektörü Sensörü
| Görev: | Üstat-köle gruplandırma fonksiyonu |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.12m/39,36ft(tavana monteli) |
| Algılama mesafesi: | çap 14m/45,92ft maks. |
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
Tavan Montajı Kısılabilir Hareket Sensörü 220-240VAC 12 DIP Anahtarı Ayarı IP 20
| Giriş Voltajı: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | CE TUV KIRMIZI RoHS |
| Max. Maks. load yük: | Maks.400W |
| Görev: | AÇMA/KAPAMA işlevi ve karartma işlevi |
| Garanti: | 5 yıl |
Kompakt 12V DC Hareket Sensörü 5.8GHz Mikrodalga Sensör Çubuğu Anten 9 DIP Anahtarı
| Çalışma gerilimi: | 12VDC |
|---|---|
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Montaj Yüksekliği: | Max.4m/13.12ft |
| Görünüm Tasarımı: | Çubuk anten ve dip anahtarı tasarımı |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø10m/32.8ft |
Mikrodalga Gücü 0.3mW DC Hareket Sensörü Kısılabilir Öncelikli Uzun Menzilli
| Çıkışı Karart: | BOYUT 1-10V |
|---|---|
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Hareket algılama: | 0,5~1 m/sn |
| Bekleme tüketimi: | <30mA (Güç Tüketimi) |
Çubuk Anten On Off Switch Sensör 220-240VAC Çalışma Gerilimi Beyaz Renk Kabuk
| Giriş Voltajı: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | CE SAA RoHS KIRMIZI TUV |
| Anahtarlama Kapasitesi: | maks.100w |
| Zaman tutun: | 5S/1Dk/5Dk/10Dk |
| Boyut: | 76,9*39,9*27,7 mm |

