-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Giriş 10V 15V DC Hareket Sensörü Mikrodalga 8 DIP Anahtar Kontrolü
| Giriş: | 10-15VDC |
|---|---|
| Kontrol: | 8 DIP Anahtar Kontrolü |
| Sertifika: | CE RoHS |
| Model: | HD04V 2 |
| Hazırda bekleme gücü: | 0,5 W |
Yüksek Hassasiyetli Mikrodalga Varlık Dedektörü Mikrodalga Radarı Aktif Hareket Sensörü
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.400W(Kontrol dişlisi) Maks.800W(Akkor lamba) |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0,5W |
| Montaj Yüksekliği: | Max.6m ((tavana monte);Max.3m ((duvara monte) |
| Algılama Aralığı: | Maks.o14m(tavana monteli);Maks.10m(duvara monteli) |
Duvar Tipi On Off Switch Sensör Mikrodalga Hareket Dedektörleri Yüksek Verimlilik
| Çalışma gerilimi: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Zaman tutun: | 5S/1Dk/5Dk/10Dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
LED Sabit Akım Sürücüsü İç Mekan Hareket Dedektörü Kolay Kurulum
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~50°C Tc: 85°C |
|---|---|
| Algılama Aralığı: | Maks.ø14m/45,92ft |
| Çıkış LED gücü: | 23-36B |
| Garanti: | 3 yıl |
| Kontrol: | uzaktan kumanda ayarı |
Kompakt Tasarım Mikrodalga Anahtarı Doluluk Sensörü Uzaktan Kumanda Yüksek Hassasiyetli
| Ürün Adı: | Mikrodalga Hareket Sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6m(tavana monteli);Maks.3m(duvara monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.ø12m(tavana monteli);Max.10m(duvara monteli) |
| Ip derecesi: | IP20 |
IP20 Gün Işığı Mikrodalga Kısılabilir Hareket Sensörü, Açık Kapalı İşlevli
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Algılama Alanı: | %10/%50/%75/%100 |
| Zaman tutun: | 5sn/30sn/1dk/5dk/10dk/20dk/30dk |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6m(tavana monteli) Maks.3m(duvara monteli) |
Tri-Proof ve Highbay Light için 10 - 15 Volt DC Hareket Sensörü Çift PD
| Montaj Yüksekliği: | Maks.15m/49,2ft |
|---|---|
| görünüm rengi: | Beyaz veya siyah |
| Uygulama: | Üç geçirmez ışık/Battenlight/UFO Highbay ışığı |
| Algılama mesafesi: | çap 14m/45,92ft maks. |
| Ip derecesi: | IP 65 |
Aydınlatma Kontrolü İçin Küçük Hareket Dedektörleri, İç Mekan Hareket Dedektörü
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Hazırda bekleme gücü: | <1,5 W |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |
Mikrodalga 28W Kısılabilir Hareket Sensörü Anahtarı Düzlemsel Anten Sürücüsü
| Giriş Voltajı: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Boyut: | 114mm*47.2mm*29mm |
| Güç faktörü: | 0,9'dan büyük |
| Verimlilik: | %85(Maks.) |
| Çıkış LED akımı: | 0,45A/0,55A/0,60A/0,70A |
400W 5.8GHz On Off Switch Sensör Kompakt Boyutlu TUV CE RED SAA Sertifikalı
| Giriş Voltajı: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | TÜV CE KIRMIZI SAA |
| Max. Maks. load yük: | 400W (LED Işık) |
| Görev: | AÇIK/KAPALI Sensörü |
| Garanti: | 5 yıl |

