-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Tavan Işığı için Açık Kapalı Kompakt Mikrodalga Hareket Sensörü 5.8GHz Frekansı
| Çalışma voltajı: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
| Boyut: | 80.2X36.6X23mm |
| Sertifika: | cULus listelendi, FCC |
Karartma İşlevi PIR Mikrodalga Hareket Sensörü Uzun Algılama Menzili
| Zaman tutun: | 5sn/30sn/1dk/5dk/10dk/20dk/30dk |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Ip derecesi: | IP20 |
İç Mekan Mikrodalga Hareket Sensörü Uzaktan Kumandalı Mikrodalga Pir Dedektörü
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac;Maks.2,0A@277Vac |
| Görev: | Uzaktan Kontrol |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.4,5m |
LED Sürücü 57W Mikrodalga PIR Hareket Sensörü Uzaktan Kumanda Ayarı
| Algılama alanı: | %25/%50/%75/%100 |
|---|---|
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Devre Dışı |
| IP derecelendirme: | IP 20 |
| Boş yük voltajı: | ≤63V DC |
| Güç faktörü: | ≥0.9 |
UL FCC Sertifikası ile 120V 277V BLE PIR Sensör APP Kontrolü
| Türleri: | Farklı uygulamalar için 4 farklı tip |
|---|---|
| Renk: | Beyaz ve siyah |
| Voltaj: | 120-270V |
| Sertifika: | UL FCC |
| Avantajlar: | Bluetooth ağ oluşturma, APP gruplama kontrolü |
Tripoorf Işık için Mikrodalga Hareket Sensörü 120-240-277VAC 36W Müstakil Tasarım
| Giriş Voltajı: | 120~240 ~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | TUV RED CE |
| Giriş gücü: | 40W Maksimum |
| Görev: | Kısılabilir Sürücü Sensörü |
| Garanti: | Normalde 3 yıl, 5 yıl da olabilir |
Açma / Kapama Fonksiyonu Mikrodalga Hareket Sensörü Tavan Işığı İçin Kompakt Tasarım
| Çalışma gerilimi: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Zaman tutun: | 5S/1Dk/5Dk/10Dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
150 ° Algılama Açılı Beyaz Kapaklı Dış Mekan Mikrodalga Hareket Sensörü
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz ±75MHz |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Boyut: | 80.2*36.6*23mm |
Triproof Işık için Mikrodalga Hareket Sensörü 120-277VAC Çalıştırılan 5.8GHz Frekansı
| Dedektif yüksekliği: | 15M yükseklik/ 49ft |
|---|---|
| Uygulama: | üç geçirmez / çıtalı ışık |
| Ömür: | 50.000 saat |
| Kontrol: | DIP anahtarları veya uzaktan kumanda |
| Zaman tutun: | 5sn/30sn/1dk/10dk |
Su Geçirmez Küçük Mikrodalga Hareket Sensörü Uzun Menzilli Yenilikçi Tasarım
| Çalışma gerilimi: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Zaman tutun: | 5S/1Dk/5Dk/10Dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |

