-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Çubuk Anten 120VAC 277VAC Mikrodalga PIR Sensörü CE RoHS Belgeli
| Bekleme karartma seviyesi: | %10/%20/%30/%50c |
|---|---|
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
| Ip derecesi: | IP20 |
Lineer Işık için 120V 277VAC Giriş Müstakil Kapalı PIR Sensörü
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Giriş: | 120-277VAC |
| Sensör: | PIR Sensörü |
| fonksiyon: | 0-10V Karartma |
| Ambalaj bilgileri: | Kabarcık Torbasında Paketlenmiş, Kağıt Düz ile Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
120V 277VAC Girişli PIR Hareket Sensörü Yüksek Bay Kullanım Hareket Dedektörü
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Giriş: | 120-277VAC |
| Görev: | 0-10V Karartma |
| Programlama: | Uzaktan kumanda |
| Ürün Adı: | PIR Hareket Detektörü |
Triproof Işık için Yüksek Güçlü Kısılabilir Hareket Sensörü Kısılabilir Pir Sensör
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Algılama Alanı: | %10/%50/%75/%100 |
| Bekleme karartma seviyesi: | %10/%20/%30/%50 |
1-10V Mikrodalga Hareket Sensörü ile Karartma 120-277VAC Çalıştırılan 5.8GHz Frekans
| Ürün Adı: | Mikrodalga Hareket Sensörü |
|---|---|
| Mikrodalga Gücü: | <1W |
| Kontrol: | 1-10V ile kısılabilir |
| Çalışma voltajı: | 120-240VAC 50/60Hz |
| Garanti: | 5 yıl |
Mikrodalga IP20 DALI Hareket Sensörü Çalışma Gerilimi 120V 277VAC
| Çalışma gerilimi: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum, 3.0A@120Vac, 50/60Hz; Maksimum, 2.0A@277Vac, 50/60Hz |
| Kontrol Yöntemi: | Açma/Kapama / 1-10V Karartma |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Sertifika: | CE |
Benzersiz Mikrodalga Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Kontrol Harici Mikrodalga Sensörü
| Çalışma voltajı: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| arayüzler: | 0,75-1,5 mm 2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤1W |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
Akıllı Mikrodalga Hareket Sensörü 120-277V AC Kumandalı 50 60Hz Frekans
| Çalışma voltajı: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤1W |
| Montaj Yüksekliği: | Max.6m(tavana monteli),Max.3m(duvara monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.14m ((tavana monte edilmiş), Max.10m ((duvara monte edilmiş) |
Tripoorf Işık Müstakil Tasarım için Akıllı Kontrol Mikrodalga Hareket Sensörü 120 ~ 277VAC
| İşlev: | Kısılabilir Sürücü Sensörü |
|---|---|
| Kontrol: | DIP anahtarları |
| Tasarım: | müstakil tasarım |
| Giriş gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Garanti: | Normalde 3 yıl, 5 yıl olabilir |
Tripoorf Hafif Mikrodalga Hareket Sensörü için Müstakil Tasarım 120~240 ~277VAC
| Giriş Voltajı: | 120~240 ~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Kontrol: | uzaktan kumanda ayarı |
| Tasarım: | Müstakil tasarım |
| Boş yük voltajı: | ≤ 70V DC |
| Güç faktörü: | ≥0,9 |

