-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Müstakil Mikrodalga Yüksek Bay Hareket Sensörü Uzaktan Kumanda Ayarı
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum, 3.0A@120Vac, 50/60Hz; Maksimum, 2.0A@277Vac, 50/60Hz |
| Montaj Yüksekliği: | 8-15m /26,25-49,2ft |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C~+70°C |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
1-10V Kısılabilir Hareket Sensörü 120-277VAC Giriş Gerilimi Çubuk Anten Kolay Kurulum
| Giriş Voltajı: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | 1w'den az veya eşit |
| Boyut: | 162,6*32,4*36,1 mm |
| Garanti: | 5 yıl |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |
IP65 UFO Yüksek Bölmeli Kısılabilir Doluluk Sensörü Otomatik AÇMA / KAPAMA İşlevi
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum, 3.0A@120Vac, 50/60Hz; Maksimum, 2.0A@277Vac, 50/60Hz |
|---|---|
| Kurulum: | Farklı uygulamalar için 4 farklı tasarım |
| Çalışma gerilimi: | 120-277VAC,50Hz/60Hz; 120-240VAC, 50Hz/60Hz |
| Kontrol Yolu: | Karartma kontrolü |
| Sertifika: | UL FCC CE TUV KIRMIZI SAA |
UFO LED Highbay Işık için 5.8GHz Yüksek Frekans Kısılabilir Doluluk Sensörü
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.15m/49,2ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø16m/52.48ft |
| görünüm rengi: | Beyaz veya siyah |
| Çalışma gerilimi: | 120-277Vac,50/60Hz |
Çubuk Anten ile Kısılabilir 12W 25W DIP Anahtarı Lineer Hareket Sensörü
| Görünüm: | Çubuk antenli daha yalın tasarım |
|---|---|
| Boy: | 260.2*30.3*36mm |
| İşlev: | Alacakaranlık/Şafak sensörü ve kısılabilir |
| Çıkış LED voltajı: | 30V-54V DC |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz ± 75MHz |
HD402V 1 Mikrodalga Hareket Dedektörü Depo İçin Kolay Kurulum
| Bekleme karartma seviyesi: | %10/%20/%30/%50 |
|---|---|
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |
15M Highbay Kurulum Kısılabilir Hareket Sensörü TUV RED CE Sertifikası
| Dedektif yüksekliği: | 15M yükseklik |
|---|---|
| Uygulama: | Triproof ve Tavan Lambası |
| Garanti: | 5 yıl |
| Kontrol: | 1-10V ile kısılabilir |
| Çalışma gerilimi: | 120-240VAC 50/60Hz |
Aydınlatma Kontrolü İçin Küçük Hareket Dedektörleri, İç Mekan Hareket Dedektörü
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Hazırda bekleme gücü: | <1,5 W |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |

