-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Kısılabilir Fonksiyonlu Geniş Gerilim Yüksek Bay PIR Sensörü IP66
| Renk: | beyaz |
|---|---|
| IP: | 20 |
| İşlev: | kısılabilir |
| Kontrol: | Bluetooth ve Uzaktan Kumanda |
| Garanti: | 3 yıl |
Kolay Kurulum Kısılabilir Hareket Sensörü Esnek Algılama Açısı
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | <1,5 W |
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
Kapalı Stadyum İçin Kısılabilir 5.8GHz Mikrodalga Hareket Dedektörü Sensörü
| Görev: | Üstat-köle gruplandırma fonksiyonu |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.12m/39,36ft(tavana monteli) |
| Algılama mesafesi: | çap 14m/45,92ft maks. |
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
Aydınlatma Kontrolü İçin Monte Edilmiş Triproof UFO Yüksek Bay Hareket Sensörü Tavan
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum, 3.0A@120Vac, 50/60Hz; Maksimum, 2.0A@277Vac, 50/60Hz |
|---|---|
| Kurulum: | Farklı uygulamalar için 4 farklı tasarım |
| Çalışma gerilimi: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
| Görev: | AÇIK/KAPALI, kısılabilir |
| Sertifika: | CE UL FCC KIRMIZI |
120-277 V AC Mikrodalga Anahtarı Doluluk Sensörü Ticari Yüksek Hassasiyet
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤1W |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
İç Mekan Işık Mikrodalga Kısılabilir Hareket Sensörü Yüzeye Montaj için LED Lineer Highbay
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz veya 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Görev: | Aç/Kapat fonksiyonu, 1-10v karartma ve uzaktan kumanda |
| Garanti: | 5 yıl |
| Renk: | Beyaz ve siyah (sadece B versiyonu siyah) |
İç Mekan Tavana Monte Dim Edilebilir Hareket Sensörü 50 60Hz Kompakt Tasarım
| Ürün Adı: | Mikrodalga Hareket Sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| arayüzler: | 0,75-1,5mm2 kablo için 6 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L',1-10v+,1-10v-) |
| Montaj Yüksekliği: | Max.15m(tavana monteli) |
UL FCC Onayı Aydınlatma Kontrol Anahtarı Hareket Sensörü Opsiyonel Gün Işığı Eşiği
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Algılama Alanı: | %10/%50/%75/%100 |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
DIP Anahtarı Ayar Kontrolü Kısılabilir Hareket Sensörü Yüksek Frekans 5.8GHz
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Algılama Alanı: | %10/%50/%75/%100 |
| Bekleme karartma seviyesi: | %10/%20/%30/%50 |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Ömür: | 50000 saat |
IP65 Bluetooth PIR Hareket Sensörü Akıllı Hareket Algılama
| Çalışma gerilimi: | 120-240VAC 50/60Hz; 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | ≤1.5w |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.15m/49,2ft |
| Algılama Aralığı: | Maksimum 16M/52.48ft |
| Çalışma sıcaklığı: | -35℃ ~ +55℃ |

