-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Yüksek Hassasiyetli Mikrodalga Varlık Dedektörü Mikrodalga Radarı Aktif Hareket Sensörü
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.400W(Kontrol dişlisi) Maks.800W(Akkor lamba) |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0,5W |
| Montaj Yüksekliği: | Max.6m ((tavana monte);Max.3m ((duvara monte) |
| Algılama Aralığı: | Maks.o14m(tavana monteli);Maks.10m(duvara monteli) |
Beyaz Ultra İnce Mikrodalga Hareket Sensörü 1V 10V Karartma İşlevi
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Max.4m/13.12ft |
| Görev: | açma/kapama +karartma |
| arayüzler: | 1,5 mm 2 kablo için 7 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L',1-10v+,1-10v-,SYNC) |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
Yüksek Frekanslı Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı 220V 240V AC ile Çalışan
| Ürün Adı: | Mikrodalga Hareket Sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
| gün ışığı eşiği: | 30Lux/Devre Dışı Bırak |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
0.3mW Mikrodalga Kısılabilir Hareket Sensörü Doğrusal Ayrılabilir tasarım
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Görev: | Kısılabilir İşlev |
| Hareket algılama: | 0,5–1,5 m/sn |
| Montaj Yüksekliği: | 3-6m (tavana monte edilmiş) |
Kısılabilir Banyo Hareket Sensörü Ayrılabilir Ayarlanabilir Algılama Alanı
| Ürün Adı: | Mikrodalga Hareket Sensörü |
|---|---|
| Uygulama: | Triproof ve Tavan Lambası |
| Kontrol: | 1-10V ile kısılabilir |
| Çalışma gerilimi: | 120-240VAC 50/60Hz |
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.200W(Kontrol tertibatı) Max.400W(Akkor lamba) |
Gün Işığında Toplama İşlevi Çıplak Tahta Yüksek İrtifa DC Hareket Sensörü Kurulumu
| İşlev: | gün ışığında hasat |
|---|---|
| bağlayıcı: | kablosuz pimler |
| Montaj yüksekliği: | Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR |
| Parametre yöntemini ayarlama: | Uzaktan kumanda |
| Mikrodalga gücü: | 0,3 mW'den düşük |
ON OFF Fonksiyonu Doğrusal Işık İçin Duvara Montaj Hareket Sensörü Anahtarı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Görev: | açık kapalı |
| Programlama: | DIP Anahtarı |
| Giriş: | 220-240VAC |
| Ambalaj bilgileri: | Kabarcık Torbasında Paketlenmiş, Kağıt Düz ile Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
DIP Anahtarı DALI Hareket Sensörü Tavan Işığı İçin Geniş Algılama Aralığı
| Bağlamak: | DALI Kısılabilir |
|---|---|
| Garanti: | 5 yıl |
| Uygulama: | üç geçirmez veya çıtalı ışık |
| Voltaj: | 120-240V |
| Ambalaj bilgileri: | Kabarcık paketi, kağıt düz, dış karton. |
IP65 Bluetooth PIR Hareket Sensörü Akıllı Hareket Algılama
| Çalışma gerilimi: | 120-240VAC 50/60Hz; 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | ≤1.5w |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.15m/49,2ft |
| Algılama Aralığı: | Maksimum 16M/52.48ft |
| Çalışma sıcaklığı: | -35℃ ~ +55℃ |
12VDC Mikrodalga Hareket SENSÖRÜ, İç Mekan Uygulamaları İçin Önceden Kurulmuş
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Güç: | 12VDC |
| Görev: | 0-10V Karartma |
| Programlama: | Kol Anahtarı |
| Ambalaj bilgileri: | Kabarcık Torbasında Paketlenmiş, Kağıt Düz ile Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |

