-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Yüksek Frekanslı 5.8GHz BLE Hareket Sensörü Mikrodalga Hareket Dedektörü
| görünüm rengi: | Beyaz veya siyah |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.15m/49,2ft |
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø16m/52.48ft |
| Çalışma gerilimi: | Amerikan versiyonu: 120-277VAC, Avrupa versiyonu: 12-240VAC |
Tripoof Işık Fikstürü için Mikrodalga Hareket Sensörü Enerji Tasarrufu
| Çalışma gerilimi: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.400W(Kontrol tertibatı) Max.800W(Akkor lamba) |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0.5W |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Montaj yüksekliği: | Max.4.5m (tavana monte) |
5.8GHz Yüksek Frekanslı Hareket Sensörü Karartma DIP Anahtarı Kontrolü
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤1W |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |
5.8GHz Frekans DALI Uzun Menzilli Hareket Sensörü 120V 240V AC Kumandalı
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Uygulama: | Tavan aydınlatması için |
| Ip derecesi: | IP20 |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| Bekleme Süresi: | 0s/30s/20min/+∞ |
Depo Otopark Lihgt için IP20 DIP Anahtarı Doluluk Sensörü
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |
| Görev: | açma/kapama+kısma fonksiyonu |
| Ip derecesi: | IP20 |
| Garanti: | 5 yıl |
Depo Işık Fikstürü için Uzun Menzilli 10m 14m Kısılabilir Hareket Sensörü
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6m(tavana monteli) Maks.3m(duvara monteli) |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø14m(tavana monteli) Maks.10m(duvara monteli) |
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
| onay: | CE RoHS TUV KIRMIZI |
Aydınlatma Kontrolü için UL FCC RoHS Onaylı Karartma Hareketi Sensörü
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120-277VAC 50/60Hz |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
| Algılama Alanı: | 10%50%75%100% |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
120V 240VAC DALI Hareket Sensörü 5.8GHz Mikrodalga Hareket Sensörü
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Görev: | dali sensörü |
| Uygulama: | Tavan aydınlatması için |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
AÇMA/KAPAMA Kontrol Mikrodalga Hareket Sensörü 120VAC Tavan/Triproof Işık için Çalıştırılır
| Çalışma gerilimi: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | maks.100w |
| Görev: | Açma Kapama Anahtarı Sensörü |
| Montaj Yüksekliği: | 2,5-4,5m (tavana monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.ø12m(tavana monteli) |
Akıllı Kontrol Mikrodalga Hareket Sensörü 220 - 240V AC ile Çalışan 5.8GHz Frekans
| Ürün Adı: | Mikrodalga Hareket Sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
| gün ışığı eşiği: | 30Lux/Devre Dışı Bırak |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Sertifikalar: | CE TÜV KIRMIZI |

