-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Tavan Işığı için 5.8GHz Kompakt Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| arayüzler: | 0,75-1,5 mm 2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Montaj Yüksekliği: | Max.6m(tavana monteli),Max.3m(duvara monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.ø14m(tavan montajlı),Max.10m(duvar montajlı) |
IP20 Günışığı Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı Opsiyonel Algılama Aralığı
| Giriş Voltajı: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | UL FCC RoHS |
| Montaj Yüksekliği: | Maks. 12m |
| Görev: | AÇIK/KAPALI Sensörü |
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum3.0A@120vac;Maksimum2.0A@277vac |
5 Yıl Garanti ile Uzaktan Kumanda Mikrodalga Hareket Sensörü 120-277VAC Çubuk Anten
| Giriş Voltajı: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0,5W |
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3.0A,120VAC;Maks.2.0A,277VAC |
| Zaman tutun: | 5S/30S/1dk/3dk/5dk/10dk/20dk/30dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Devre Dışı Bırak |
İç Mekan Işık Mikrodalga Kısılabilir Hareket Sensörü Yüzeye Montaj için LED Lineer Highbay
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz veya 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Görev: | Aç/Kapat fonksiyonu, 1-10v karartma ve uzaktan kumanda |
| Garanti: | 5 yıl |
| Renk: | Beyaz ve siyah (sadece B versiyonu siyah) |
Triproof Işıklar için 220VAC 240VAC Harici Mikrodalga Hareket Sensörü
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.400W(Kontrol dişlisi) Maks.800W(Akkor lamba) |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0,5W |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
120V 240VAC Mikrodalga Hareket Sensörü Sürücüsü Uzaktan Kumanda Ayarı
| LED Sürücü: | 20W İzole LED Sürücü |
|---|---|
| Sertifika: | CE SAA |
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Giriş gücü: | 25W(Maks.) |
| Giriş akımı: | 0.4A Max. |
LED Panel ve Troffer Işık İçin Uygun 12VDC İnce Mikrodalga Hareket Sensörü
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Programlama: | Uzaktan Kumanda ve DIP Anahtarı |
| Güç: | 12VDC |
| Görev: | PWM Karartma |
| Ambalaj bilgileri: | Kabarcık Torbasında Paketlenmiş, Kağıt Düz ile Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
Küçük 100W Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı Uygun DIP Anahtarı Kontrolü
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Baskı: | Ürün gövdesinde Lazer Çalışması |
| Görev: | açık kapalı |
| Kontrol: | DIP Anahtarı |
| Ambalaj bilgileri: | Kabarcık Torbasında Paketlenmiş, Kağıt Düz ile Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
Tri Proof Lambalar İçin İzole Çözüm Mikrodalga Kısılabilir Hareket Sensörü
| Beklemede güç tüketimi: | 1W ((230Vac) veya daha az |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~55°C |
| Çıkış LED gücü: | Max.75W |
| Yüzen Gerilim: | ≤60V |
| Çıkış Kontrol Modu: | Kapatma/Karanlıklandırma |
15m 49ft Yükseklik LED Güvenlik Işıkları Hareket Sensörü DIP Anahtarları Kontrolü
| Dedektif yüksekliği: | 15M yükseklik/ 49ft |
|---|---|
| Uygulama: | üç geçirmez / çıtalı ışık |
| Garanti: | 5 yıl |
| Kontrol: | DIP anahtarları veya uzaktan kumanda |
| Ambalaj bilgileri: | Kabarcık paketi, kağıt düz, dış karton. |

