-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
IP20 Gün Işığı Mikrodalga Kısılabilir Hareket Sensörü, Açık Kapalı İşlevli
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Algılama Alanı: | %10/%50/%75/%100 |
| Zaman tutun: | 5sn/30sn/1dk/5dk/10dk/20dk/30dk |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6m(tavana monteli) Maks.3m(duvara monteli) |
Kısılabilir Tavana Monte Hareket Sensörü 120VAC 277VAC Çalışma Gerilimi
| Giriş Voltajı: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Renk: | Başın ayrılmasıyla beyaz görünüm |
| Anahtar Kapasitesi: | Maks.3.0A@120Vac;Maks.2.0A@277Vac |
| Garanti: | 5 yıl |
| Montaj Yüksekliği: | Maksimum 2,5-6 m/8,2-19,68 ft |
Müstakil Mikrodalga Yüksek Bay Hareket Sensörü Uzaktan Kumanda Ayarı
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum, 3.0A@120Vac, 50/60Hz; Maksimum, 2.0A@277Vac, 50/60Hz |
| Montaj Yüksekliği: | 8-15m /26,25-49,2ft |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C~+70°C |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
Arkadaki Çevirme Kodu 12VDC Hareket Sensörü Otomatik Kontrol Astar Tasarımı Kurulumu Kolay
| Tel: | Kırmızı ((12VDC giriş) / KARA ((GND) / Sarı ((0-10V Çıkış) |
|---|---|
| Parametre seti: | Dip anahtarı veya uzaktan kumanda |
| Boyut: | L*W*H:85*22.3*24.5MM |
| Çıkış: | 0-10V Karartma |
| Bekleme Süresi: | 0s/30s/20min/+∞ |
AÇIK KAPALI İşlev IP20 Otomatik Hareket Sensörü Işık Anahtarı Flaş Monteli
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.400W(Kontrol tertibatı);Max.800W(Akkor lamba) |
| Renk: | Beyaz |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0,5W |
| Algılama Alanı: | %10/%50/%75/%100 |
Mikrodalga Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtar Maks. 6m 19.68ft Montaj Yüksekliği
| Çalışma gerilimi: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Görev: | açık kapalı |
| arayüzler: | 1,5 mm2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
Otomatik Işık Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı 9 Dip Anahtarı Ayarı
| Giriş Voltajı: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | TÜV CE KIRMIZI RoHS |
| Max. Maks. load yük: | 400W (LED Işık) |
| Görev: | AÇIK/KAPALI Sensörü |
| Garanti: | 5 yıl |
Çubuk Anten Mikrodalga Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtar Liner Kompakt Boyut
| Giriş Voltajı: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | CE SAA RoHS |
| Max. Maks. load yük: | 400W (LED Işık) |
| Görev: | AÇIK/KAPALI Sensörü |
| Boyut: | 125,8*32*36,4 mm |
Düzlemsel Anten 10Lux 50Lux Hareket Sensörü Açma Kapatma Anahtarı
| Fonksiyon ayarı: | Uzaktan kumanda ile (HD03R) |
|---|---|
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Hareket algılama: | 0,5~1,5 m/sn |
| Algılama Aralığı: | Yarıçap, 2-6m/6.56-19.68ft (tavana monte) |
| Montaj Yüksekliği: | 2,5-6 m/6,56-19,68 ft (tavana monteli) |
Dimmer Anahtarlı EMC Standardı 5.8G Mikrodalga Hareket Sensörü
| Giriş gerilimi: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Çıkış LED gücü: | 9W-18W |
| Çıkış LED voltajı: | 30V-58V DC |
| EMC standardı: | EN55015 |
| Güç faktörü: | ≥0.9 |

