-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Uzaktan Kumanda Küçük 120VAC Mikrodalga Işık Sensörü Düzlemsel Anten Tasarımı
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Görünüm Tasarımı: | Düzlemsel anten tasarımı |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.2-5m/6.56-16.40ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø12m/39.37ft |
| görünüm rengi: | Beyaz |
Lineer Batten Light için 30V 48VDC Çıkış İç Hareket Dedektörü
| LED Sürücü: | 23-36W Çıkış |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Görev: | Kısılabilir LED sürücü ve sensör |
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Ömür: | 50000 saat |
Momery Fonksiyonu 7.5V 12VDC Otomatik Açık Kapalı Işık Sensörü PWM Çıkışı
| Çıkış: | PWM çıkışının 5 seçeneği |
|---|---|
| çalışma akımı: | <30mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Boyut: | (UxGxY) 45,8*24,6*18 |
| Kullanımı: | Aydınlatma, Güvenlik, Akıllı ev |
İnce Tasarım Mikrodalga Sensöründe IC Çözümü Karartma 12VDC
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Giriş: | 12VDC |
| Görev: | karartma |
| Programlama: | Uzaktan kumanda |
| Ambalaj bilgileri: | Kabarcık Torbasında Paketlenmiş, Kağıt Düz ile Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
Kompakt 12V DC Hareket Sensörü 5.8GHz Mikrodalga Sensör Çubuğu Anten 9 DIP Anahtarı
| Çalışma gerilimi: | 12VDC |
|---|---|
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Montaj Yüksekliği: | Max.4m/13.12ft |
| Görünüm Tasarımı: | Çubuk anten ve dip anahtarı tasarımı |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø10m/32.8ft |
Akıllı Uzaktan Kumanda Mikrodalga Hareket Sensörü Sütunlu Anten Tasarımı
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Mikrodalga Gücü: | <1mW |
| Tasarım: | Çubuk anten tasarımı |
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.4,5 m (tavana monteli) |
Ayrılabilir HF Hareket Dedektörü Aydınlatma Kontrolü Kompakt İnce Tasarım
| Ürün Adı: | Mikrodalga Hareket Sensörü |
|---|---|
| Uygulama: | üç geçirmez / çıtalı ışık |
| Garanti: | 5 yıl |
| Kontrol: | DIP anahtarları veya uzaktan kumanda |
| arayüzler: | 0,75- 1,5 mm 2 kablo için 6 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L',1-10v+,1-10v-) |
0-10V Uzaktan Kumandalı DC Hareket Sensörü, Tri-Proof Işık İçin Karartma
| Görev: | 0-10V karartma fonksiyonu |
|---|---|
| Kontrol: | Uzaktan kumanda |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
| Paketleme Gereksinimi: | Kabarcık paketi, düz kağıt, dış karton |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
57W Uzaktan Kumanda Ayarı LED Sürücü Tri-proof Lambalar için Mikrodalga Hareket Sensörü
| Çıkış LED akımı: | Max. Maks. 1.2A 1.2A |
|---|---|
| Çıkış LED voltajı: | 30-48VDC |
| giriş akımı: | 0,7-0,25A Maks |
| Güç faktörü: | ≥0.9 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~50°C Tc: 80°C |
DC Girişli İç Mekan Hareket Dedektörü Gizli Tip Uzaktan Kumanda 12VDC
| çalışma akımı: | 30mA±5% |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | <0,5 W |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/ Devre Dışı Bırak |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Garanti: | 5 yıl |

