-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
20W Enerji Tasarruflu Işık Anahtarları Hareket Sensörü CE SAA Sertifikası
| Giriş Voltajı: | 120-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Giriş gücü: | 25 W Maks |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Boş yük voltajı: | ≤70V Maksimum |
| Verimlilik: | %87 (Maks.) |
Tavan Işık Mikrodalga Hareket Sensörü Otomatik Anahtarlı Beyaz Kapak
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Kurulum: | İç yüklü |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6m(tavana monteli);Maks.3m(duvara monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.ø12m(tavana monteli);Max.10m(duvara monteli) |
| Ip derecesi: | IP20 |
Panel Işığı Fotosel ilerlemesi için 1-10V Mikrodalga Hareket Sensörü Çift PD ile Kısılabilir
| Ürün adı: | mikrodalga mition sensörü |
|---|---|
| Başvuru: | triproof / tavan lambası |
| Garanti: | 5 yıl |
| Kontrol: | Uzaktan kumanda ayarı |
| Montaj yüksekliği: | Max.6m(tavana monte);Max.3m(duvara monte) |
Yüksek bay 15V DC Su Geçirmez Hareket Dedektörü Çift PD Uzaktan Kumanda
| Voltaj: | 10-15VDC |
|---|---|
| Görev: | DIM 1-10V Çift PD |
| Maks. yükseklik: | 15M yüksek tavan |
| Renk: | Beyaz veya siyah |
| Sertifika: | KIRMIZI CE |
UL Uzaktan Kumanda ile Kısılabilir 120-277V IP65 Mikrodalga Sensörü
| Çalışma gerilimi: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Algılama açısı: | 30°-150° |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Renk: | Beyaz |
| Ambalaj bilgileri: | Bireysel kutuda paketlenmiş, düz kağıt ile güçlendirilmiş, daha sonra dış karton ile paketlenmiş |
CE TUV KIRMIZI Sökülebilir Mikrodalga Hareket SensörüUzaktan Kumanda Ayarı
| Zaman tutun: | 5sn/30sn/1dk/3mib/5dk/10dk/20dk/30dk |
|---|---|
| Çıkış LED gücü: | Maksimum 36W |
| Algılama Alanı: | %25/%50/%75/%100 |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Boş yük voltajı: | ≤63VDC |
12VDC Highbay Mikrodalga Sensörü HD09VR MH/MHB, Fotoselli ve Gün Işığı Hasatlı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Güç: | 10-15VDC |
| Yükseklik: | 15M maks. |
| Başvuru: | Endüstriyel Aydınlatma |
| Ambalaj bilgileri: | Bireysel kutuda paketlenmiş, düz kağıt ile güçlendirilmiş, daha sonra dış karton ile paketlenmiş |
15m Highbay Kurulumu için Kompakt Tasarım DC Hareket Sensörü Uzaktan Kumandası
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/ Devre Dışı |
|---|---|
| Bekleme Süresi: | 0s/10s/30s/1dk/5dk/10dk/30dk/+∞ |
| Kurulum: | Lambaların içine takılı |
| Montaj yüksekliği: | Maks.15m/49.2ft |
| Algılama aralığı: | Maks.14M/45.92ft |
HD09VR PH/PHB Highbay 12VDC PIR Sensörü, Fotoselli ve Gün Işığı Hasatlı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Güç: | 10-15VDC |
| Yükseklik: | maks. 12 milyon |
| Uygulama: | Endüstriyel Aydınlatma |
| Algılama Açısı Fresnel Lens: | ≤120° Fersnel Mercek |
UL Sertifikası ve Uzaktan Kumandalı UFO Highbay 12VDC PIR Sensörü HD07VR-PH-1
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Güç: | 10-15VDC |
| Yükseklik: | maks. 12 milyon |
| Uygulama: | Ticari Aydınlatma |
| Garanti: | 3 yıl |

