-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
LED Sürücü 12V DC Hareket Dedektörü Esnek Geniş Algılama Açısı
| Hazırda bekleme gücü: | <0.5W |
|---|---|
| İşlev: | PWM kısılabilir işlevi |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Çalışma gerilimi: | 12 VDC |
| Ömür: | 50000H |
Alüminyum Gölgeli Highbay Işık için Endüstriyel Kullanım UL Sensörü
| Renk: | Beyaz veya siyah |
|---|---|
| A tipi: | Alüminyum Gölgeli Yüksek Tavan Aydınlatması İçin |
| B tipi: | Tavana Monte Edilenler İçin |
| c tipi: | UFO Highbay ışığı için |
| Tip D: | Doğrusal Işık İçin |
120VAC Çalışır AÇMA KAPALI Tavan Triproof Işık için Anahtar Sensörü
| Çalışma gerilimi: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | maks.100w |
| Hazırda bekleme gücü: | <0,7W |
| Algılama Alanı: | %50/%100 |
| Zaman tutun: | 5sn/60sn/5dk/10dk |
IP20 Mikrodalga 12 Volt DC Hareket Dedektörü Dış Mekan Tavan Montajı
| Çıkış: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP20 |
| Ömür: | 50000 saat |
| Zaman tutun: | 5S/30S/1dk/3dk/5dk/10dk/20dk/30dk |
| Kurulum yüksekliği: | 6M yükseklik |
Kısılabilir DC Hareket Sensörü Kompakt Tasarım Çubuk Anten 12VDC Giriş Voltajı
| Kontrol: | Uzaktan kumanda |
|---|---|
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/ Devre Dışı Bırak |
| Bekleme Süresi: | 0S/10s/30s/1dk/5dk/10dk/30dk/+∞ |
| Paketleme Gereksinimi: | Kabarcık paketi, düz kağıt, dış karton |
| Kurulum: | İçeride yerleştirilmiş |
Karartma Hareket Sensörleri İçin Hepsi Bir Arada Programlanabilir Uzaktan Kumanda
| Renk: | beyaz |
|---|---|
| Güç: | pil |
| Mesafe: | 10-15m |
| mod1: | Sensör Modu |
| mod2: | AÇIK/KAPALI modu |
Yüksek Frekanslı 5.8GHz Kısılabilir Sensör Kompakt Tasarım 12VDC 5 Garanti
| Montaj yüksekliği: | 12 VDC |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | <0.5W |
| Garanti: | 5 yıl |
| Kontrol: | Uzaktan kumanda |
| İşlev: | PWM kısılabilir işlevi |
Yalıtılmış Çözüm Kısılabilir Doluluk Sensörü Uzaktan Kumanda Ayarı Verili Tasarım
| İşlev: | LED Kısılabilir Sürücü Sensörü |
|---|---|
| Bekleme Süresi: | 0s/10s/30s/1dk/5dk/10dk/30dk/+∞ |
| Beklemede karartma seviyesi: | %10/20%/30%/50% |
| SCP:Otomatik kurtarma,OVP,OCP,OTP: | %87 (Maks.) |
| Kontrol: | Uzaktan kumanda |
12VDC Giriş Voltajı Kısılabilir Fonksiyonlu IP66 Uzaktan Kumandalı HP03VRH PIR Sensörü
| Renk: | beyaz |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| İşlev: | dimmabe |
| IP: | 66 |
| Ambalaj bilgileri: | Bireysel kutuda paketlenmiş, Düz Kağıtla Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
0-10V Karartma Fonksiyonu Ayrı Tasarımlı Mikrodalga Sensörü
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Tasarım: | Ana gövde ve sensör kafasından bağımsız |
| Görev: | 0-10V Karartma |
| Kontrol: | Uzaktan kumanda / DIP Anahtarları |
| Ambalaj bilgileri: | Kabarcık Torbasında Paketlenmiş, Kağıt Düz ile Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |

