-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
IP65 15m Suya Dayanıklı Yüksek Bay Kısılabilir Hareket Sensörü Uzaktan Kumanda Ayarı
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.400W ((120-220Vac); Max.800W ((220-240Vac) |
|---|---|
| Kurulum: | Farklı uygulamalar için 4 farklı tasarım |
| Çalışma gerilimi: | 120-240VAC, 50Hz/60Hz |
| Kontrol Yolu: | Karartma kontrolü |
| Sertifika: | UL FCC CE TUV KIRMIZI SAA |
Su Geçirmez Kısılabilir Doluluk Sensörü Tavan Montajlı Dış Mekan Hareket Sensörü
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 10-15VDC |
| Bekleme karartma seviyesi: | %10/%20/%30/%50 |
| Çıkış: | PWM/0-10V |
| Algılama Alanı: | %25/%50/%75/%100 |
Tri-Proof Işık Fikstürü için LED Sürücü Kısılabilir Hareket Sensörü Uzaktan Kumandası
| Algılama Alanı: | %25/%50/%75/%100 |
|---|---|
| Zaman tutun: | 5sn/30sn/1dk/3mib/5dk/10dk/20dk/30dk |
| Boş yük voltajı: | ≤ 70V DC |
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Ip derecesi: | IP 20 |
15m Highbay Kurulumu için Uzaktan Kumanda 0-10V Kısılabilir Sensör
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| çalışma akımı: | ≤25mA |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/ Devre Dışı Bırak |
| Çalışma gerilimi: | 12 VDC |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.15m/49,2ft |
Yüksek Frekanslı 5.8GHz Gün Işığı Hareket Sensörü LED Sürücü Kolay Kurulum
| Algılama Alanı: | %25/%50/%75/%100 |
|---|---|
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Boş yük voltajı: | ≤ 70V DC |
| Garanti: | 3 yıl |
| EMC standardı: | EN55015 |
50 60Hz Aydınlatma Kontrol Anahtarı Hareket Sensörü 120VAC 5.8GHz Frekans
| Çalışma voltajı: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| arayüzler: | 0,75-1,5 mm 2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Tasarım: | Süper kompakt tasarım |
| garanti: | 5 yıl |
| Ömür: | 50.000 saat |
Otomatik gün ışığı hareket sensörü Yüksek Bay Işığı için Uzun Algılama alanı
| Görev: | Aç/Kapat fonksiyonu |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Algılama Alanı: | %100/%75/%50/%25 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Ip derecesi: | IP20 |
İç Mekan Işık IP20 Mikrodalga Hareket Dedektörü Mikrodalga Uzaktan Kumanda
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Görev: | Aç/Kapat fonksiyonu |
| Kurulum: | Lambaların içine takılı |
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
220 - 240VAC On Off Switch Sensör, Dahili Kurulum İçin Muhafazasız
| Çalışma gerilimi: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | 220V, 100W |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Algılama açısı: | 30-150°(Camsız) |
| Algılama aralığı: | Maks.8-10x6m(øxY) |
Hafıza Hareket Dedektörü İçin Evrensel Akıllı Uzaktan Kumandayı Uygulayın
| Ürün Adı: | Mikrodalga Hareket Sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0,5W |
| Algılama Alanı: | %50/%100 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |

