-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
SYNC Arayüzü ile Mikrodalga Hareket Kısılabilir Hareket Sensörü Küçük
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
| Ip derecesi: | IP20 |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
Gün Işığı Aydınlatma Kontrol Anahtarı Hareket Sensörü Esnek Algılama Açısı
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.400W(Kontrol dişlisi) Maks.800W(Akkor lamba) |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0,5W |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Montaj Yüksekliği: | Max.6m ((tavana monte);Max.3m ((duvara monte) |
Tavan Işığı için 120-277V AC Kumandalı Kısılabilir Hareket Sensörü Uzaktan Kumandası
| Ürün Adı: | Mikrodalga Hareket Sensörü |
|---|---|
| Uygulama: | üç geçirmez / çıtalı ışık |
| Garanti: | 5 yıl |
| Kontrol: | DIP anahtarları veya uzaktan kumanda |
| arayüzler: | 0,75- 1,5 mm 2 kablo için 6 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L',1-10v+,1-10v-) |
Tavan Işığı Kısılabilir Hareket Sensörü Kompakt Tasarım 220-240VAC Kumandalı
| Ürün Adı: | Mikrodalga Hareket Sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.400W(Kontrol dişlisi) Maks.800W(Akkor lamba) |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤1W |
| Algılama Alanı: | %10/%50/%75/%100 |
15M Highbay Kurulum Kısılabilir Hareket Sensörü TUV RED CE Sertifikası
| Dedektif yüksekliği: | 15M yükseklik |
|---|---|
| Uygulama: | Triproof ve Tavan Lambası |
| Garanti: | 5 yıl |
| Kontrol: | 1-10V ile kısılabilir |
| Çalışma gerilimi: | 120-240VAC 50/60Hz |
Çubuk Anten Kısılabilir Hareket Sensörü Kablosuz Bağlantı 220-240VAC Kumandalı
| Kurulum: | Lambaların içine takılı |
|---|---|
| onay: | CE RoHS |
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.400W(Kontrol dişlisi) Maks.800W(Akkor lamba) |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
Tavan Işığı için DIP Anahtarı Ayarı Kısılabilir Hareket Sensörü Yüksek Frekanslı IP20
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
|---|---|
| Zaman tutun: | 5sn/30sn/1dk/5dk/10dk/20dk/30dk |
| Bekleme Süresi: | 0sn/10sn/1dk/10dk/30dk/1sa/∞ |
| Bekleme karartma seviyesi: | %10/%20/%30/%50 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |
Aydınlatma Kontrolü 100W Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı Opsiyonel Algılama Aralığı
| Giriş Voltajı: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | CE SAA RoHS KIRMIZI TUV |
| Anahtarlama Kapasitesi: | maks.100w |
| gün ışığı eşiği: | 30Lux/Devre Dışı Bırak |
| Boyut: | 60,6*35,5*25,1 mm |
Tri Proof Işık Çubuğu Anten 4 DIP Anahtarı Hareket Sensörü AÇMA/KAPAMA İşlevi
| Ayar: | Dört DIP anahtarıyla |
|---|---|
| Garanti: | 5 yıl |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C~+60°C |
| Hareket algılama: | 0,5~1,5 m/sn |
DIP Switch Otomatik Işık Açma Kapalı Hareket Sensörü Çevre Dostu
| Görev: | Açma Kapama Anahtarı Sensörü |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
| Montaj Yüksekliği: | Max.6m(tavana monteli),Max.3m(duvara monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.ø14m(tavan montajlı),Max.10m(duvar montajlı) |

