-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Plastik Kapak 5.8G Kısılabilir Hareket Sensörü Tavan Işık Tipi
| Malzeme türü: | Tavan lambası |
|---|---|
| Giriş voltajı (v): | AC 120-277 |
| Çalışma süresi ((Saat): | 50000 saat |
| Çalışma sıcaklığı ((°C): | -20°C~+60°C |
| Uygulama: | Bodrum Otopark, Alt Geçit, Koridor, Merdiven |
İzole Çözüm 36W Hareket Sensörü Sürücüsü DIP Switch Ayarı
| Kontrol: | DIP anahtarı kontrolü |
|---|---|
| Ürün adı: | Mikrodalga hareket sensörü |
| Zaman tutun: | 5s/30s/1dk/5dk |
| Montaj yüksekliği: | Maks.6m/19.68ft |
| Algılama aralığı: | Maks.ø14m/45.92ft |
Yüksek Bay Işık için DIP Anahtarı Kısılabilir Hareket Sensörü Uzaktan Kumanda
| Giriş gerilimi: | 120~240VAC 50/60Hz VEYA 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| sertifika: | UL FCC TÜV SAA CE KIRMIZI RoHS |
| İşlev: | Karartma işlevi, DIP anahtarı ve uzaktan kumanda |
| Garanti: | 5 yıl |
| Renk: | Beyaz ve siyah (sadece B versiyonu siyah) |
Tavan Işığı için 5.8G Kısılabilir Hareket Sensörünü Ayarlayan 6 Anahtar Kodu
| Kullanımı: | tavan lambası, sirk lambası |
|---|---|
| Teori: | Doppler etkisinin prensibi |
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
| Algılama Aralığı: | Yarıçap, 3-6m/9,84-19,68ft (tavana monteli) |
| HF sistemi: | 5.8g |
Mikrodalga 28W Kısılabilir Hareket Sensörü Anahtarı Düzlemsel Anten Sürücüsü
| Giriş Voltajı: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Boyut: | 114mm*47.2mm*29mm |
| Güç faktörü: | 0,9'dan büyük |
| Verimlilik: | %85(Maks.) |
| Çıkış LED akımı: | 0,45A/0,55A/0,60A/0,70A |
Kısılabilir 5.8G Mikrodalga Hareket Sensörü Gün Işığı Hareket Algılama
| Kullanımı: | Üç geçirmez ışık, battenlight ve panel ışığı |
|---|---|
| Çıktı kontrol yöntemi: | Aç/Kapat/Aydınlatma |
| Ürün Adı: | 5.8G mikrodalga hareket sensörü |
| Algılama açısı: | 150°'den küçük veya eşit |
| Türü: | sensör ve sürücü ikisi bir arada |
15.74ft Montaj Yüksekliği DC Hareket Sensörü Giden Hat Uzunluğu 60mm
| Montaj Yüksekliği: | 4,8 m/15,74 ft (tavana monte) |
|---|---|
| Algılama Alanı: | Dar geniş |
| Kullanımı: | tavan lambası, troffer, triproof aydınlatma, çıta aydınlatma, lineer aydınlatma, LED tüp vb. |
| Çıkış: | BOYUT/1-10V |
| Mevcut: | <30mA |
Yuvarlak Düzlem Anten 34W Dimmer Hareket Sensörü Tavana Monte Tasarım
| Çalışma gerilimi: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| İşlev: | Alacakaranlık/Şafak sensörü ve kısılabilir |
| Çıkış LED gücü: | 34W |
| sertifika: | CE ROHS |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0.5W(230VAC) |
Tavana Monte 18W Kısılabilir Hareket Sensörü 8 Çevirme Kodu Düzlem Anteni
| Giriş Voltajı: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Boyut: | 114mm*47.2mm*29mm |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Verimlilik: | %85(Maks.) |
| Uygulama: | Koridor, merdiven, yatay, banyo, mutfak |
Mikrodalga IP20 0,5W Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı Sütunlu Anten Tasarımı
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
| Hazırda bekleme gücü: | <0,5 W |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.4,5 m (tavana monteli); Maks. 3 m (duvara monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.ø12m(tavana monteli);Max.10m(duvara monteli) |

