-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
AÇIK/KAPALI Kontrol Mikrodalga Hareket Sensörü 220-240VAC Çalışmalı 5.8GHz Frekans
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.400W(Kontrol tertibatı) Max.800W(Akkor lamba) |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0.5W |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Mikrodalga gücü: | <0,3 mW |
Enerji Tasarruflu Işık Anahtarları Hareket Sensörü Uzun Menzilli Mikrodalga Hareket Dedektörü
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Mikrodalga Gücü: | <1mW |
| Tasarım: | Çubuk anten tasarımı |
| onay: | TUV CE KIRMIZI |
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
İğneli Anten 14m Hareket Sensörü, Tri Proof Işıklar için AÇIK KAPALI Anahtarı
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.400W(Kontrol dişlisi) Maks.800W(Akkor lamba) |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0,5W |
| arayüzler: | 0,75-1,5mm2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.4,5 m (tavana monteli) |
Lineer Tasarımlı Tri Proof Işık IP20 Mikrodalga Hareket Sensörü
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Görünüm Tasarımı: | Çubuk anten ve astar tasarımı |
| Montaj Yüksekliği: | Max.4m/13.12ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø12m/39.36ft |
| Çalışma gerilimi: | 220-240VAC 50/60Hz |
TUV SAA KIRMIZI CE Tavan Işığı 16W Kısılabilir Hareket Sensörü
| Kullanımı: | 120-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Çıkış: | Tavan aydınlatması için |
| Giriş akımı: | 0.3A Maksimum |
| Çalışma gerilimi: | RoHS TUV RED SAA CE |
| Teori: | 16W |
Tavan Lambası 120V 277VAC Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı Kompakt Tasarım
| Çalışma gerilimi: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Zaman tutun: | 5S/1Dk/5Dk/10Dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
Işıklar için Otomatik Anahtarlı IP 20 Sıcaklık Kontrolü Mikrodalga Hareket Sensörü
| Algılama Alanı: | %50/%100 |
|---|---|
| Zaman tutun: | 5sn/60sn/3dk/10dk |
| gün ışığı eşiği: | 30Lux/Devre Dışı Bırak |
| Ip derecesi: | IP20 |
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
Tavan Işık için Yuvarlak LED Hareket Sensörü Sürücü DIP Anahtarı Kontrolü
| Ürün adı: | Kısılabilir Mikrodalga Mition Sensörü |
|---|---|
| Giriş gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Contor: | DIP Anahtarı |
| Zaman tutun: | 5s/90s/5dk/10dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux /10Lux /50Lux/Devre Dışı |
HD02R HD03R APP Kontrolü BLE Hareket Sensörü Yarıçapı 4m 6m Algılama Aralığı
| Kontrol metodu: | AÇIK/KAPALI 0-10V karartma (Bluetooth APP ile Senkronizasyon) |
|---|---|
| Çıkış Zirvesi: | ≥3500mV |
| Kızılötesi Dalga Boyu: | 5-14um |
| Uzaktan kumanda: | HD02R, HD03R, UYGULAMA |
| motor zamanı: | 45±5sn |
IP20 Derecesi Gün Işığı Hareket Sensörü Maks. 6m 19.68ft Montaj Yüksekliği
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Görünüm Tasarımı: | Düzlemsel anten tasarımı |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø14m/45,92ft |
| görünüm rengi: | Beyaz |

