-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
120V 277VAC 60W Hareket Sensörü Sürücü Mikrodalga Hareket Dedektörleri
| Çıkış LED akımı: | 1.2A/1.3A/1.4A/1.5A ±%5 |
|---|---|
| Giriş gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Giriş gücü: | Maks. 70W |
| Çıkış LED gücü: | Max. Maks. 60W 60W |
| Garanti: | 3 yıl |
Otomatik Açma Kapatma Anahtarlı Kompakt 12m Mikrodalga Hareket Sensörü
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Görünüm Tasarımı: | Düzlemsel anten tasarımı |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.2-5m/6.56-16.40ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø12m/39.37ft |
| görünüm rengi: | Beyaz |
Kompakt Boyut 7-12VDC Giriş 5v PWM Çıkış Mikrodalga Hareket Sensörü
| Kontrol Yöntemi: | 5V PWM/AÇIK,KAPALI |
|---|---|
| mikrodalga frekansı: | 5.835 GHz-5.875 GHz |
| Algılama Alanı: | Çok yakın/Yakın/Orta/Uzak |
| Zaman tutun: | OFF/30s/10min/30min |
| gün ışığı eşiği: | KAPALI/ Aşırı yayın/Alacakaranlık/Gece |
Triproof Işıklar için 220VAC 240VAC Harici Mikrodalga Hareket Sensörü
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.400W(Kontrol dişlisi) Maks.800W(Akkor lamba) |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0,5W |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
Çubuk Anten 5.8GHz mikrodalga hareket sensörü modülü Enerji Tasarruflu Işık
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Görünüm Tasarımı: | Çubuk anten tasarımı |
| Montaj Yüksekliği: | Max.4m/13.12ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø12m/39.36ft |
| görünüm rengi: | Beyaz |
Kısılabilir DC mikrodalga anahtarı doluluk sensörü Uzaktan Kumanda Ayarı
| Montaj Yüksekliği: | Maks.2,5-4m/8,2-13,12ft |
|---|---|
| Algılama Aralığı: | (Yarıçap) 2-4m/6,56-13,12ft |
| Kontrol: | Uzaktan kumanda |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
| Ömür: | 50000 saat |
Uzaktan Kumanda Küçük 120VAC Mikrodalga Işık Sensörü Düzlemsel Anten Tasarımı
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Görünüm Tasarımı: | Düzlemsel anten tasarımı |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.2-5m/6.56-16.40ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø12m/39.37ft |
| görünüm rengi: | Beyaz |
Tripoorf Işık için Mikrodalga Hareket Sensörü 120-240-277VAC 36W Müstakil Tasarım
| Giriş Voltajı: | 120~240 ~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | TUV RED CE |
| Giriş gücü: | 40W Maksimum |
| Görev: | Kısılabilir Sürücü Sensörü |
| Garanti: | Normalde 3 yıl, 5 yıl da olabilir |
LED Sürücü Mikrodalga Anahtarı Doluluk Sensörü Hareket Dedektörü Sensörü
| Giriş gerilimi: | 120~240 ~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| giriş akımı: | 0,7A Maks |
| Giriş gücü: | 65W MAKS |
| İşlev: | Kısılabilir LED Sürücü ve Sensör |
| Garanti: | Normalde 3 yıl, 5 yıl olabilir |
20W Enerji Tasarruflu Işık Anahtarları Hareket Sensörü CE SAA Sertifikası
| Giriş Voltajı: | 120-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Giriş gücü: | 25 W Maks |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Boş yük voltajı: | ≤70V Maksimum |
| Verimlilik: | %87 (Maks.) |

