-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
İç Mekan Mikrodalga Hareket Sensörü Uzaktan Kumandalı Mikrodalga Pir Dedektörü
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac;Maks.2,0A@277Vac |
| Görev: | Uzaktan Kontrol |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.4,5m |
Kolay Montaj Mikrodalga Hareket Sensörü Açma Kapatma Anahtarı Sensörü Yüksek Frekans
| Algılama Alanı: | %50/%100 |
|---|---|
| Zaman tutun: | 5sn/60sn/3dk/10dk |
| gün ışığı eşiği: | 30Lux/Devre Dışı Bırak |
| Ip derecesi: | IP20 |
| Sertifikalar: | ROHS, CE TUV KIRMIZI |
Açma / Kapama Fonksiyonu Mikrodalga Hareket Sensörü Tavan Işığı İçin Kompakt Tasarım
| Çalışma gerilimi: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Zaman tutun: | 5S/1Dk/5Dk/10Dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
ON OFF Kontrol DC Hareket Algılama Sensörü 22*20*6mm Çıplak Tahta
| Kompakt boyut: | 20*22*6mm |
|---|---|
| Bağlantı: | Üç pozisyonlu dikiş çıkışı |
| Çıkış: | 5V PWM |
| Montaj Yüksekliği: | ≤4m (tavana monte) |
| Algılama açısı: | 360° (çatı üzerine monte edilmiş),150° (duvara monte edilmiş) |
Su Geçirmez Küçük Mikrodalga Hareket Sensörü Uzun Menzilli Yenilikçi Tasarım
| Çalışma gerilimi: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Zaman tutun: | 5S/1Dk/5Dk/10Dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
Tripoorf Light için Müstakil Tasarım LED Sürücü Sensörü Uzaktan Kumanda 120-240V AC
| Giriş gerilimi: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| giriş akımı: | 0,30A Maks |
| Giriş gücü: | 70W Maks. |
| Tasarım: | müstakil tasarım |
| Garanti: | Normalde 3 yıl, 5 yıl olabilir |
Otomatik gün ışığı hareket sensörü Yüksek Bay Işığı için Uzun Algılama alanı
| Görev: | Aç/Kapat fonksiyonu |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Algılama Alanı: | %100/%75/%50/%25 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Ip derecesi: | IP20 |
SYNC Arayüzü ile Mikrodalga Hareket Kısılabilir Hareket Sensörü Küçük
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
| Ip derecesi: | IP20 |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
İzole Çözüm 36W Hareket Sensörü Sürücüsü DIP Switch Ayarı
| Kontrol: | DIP anahtarı kontrolü |
|---|---|
| Ürün adı: | Mikrodalga hareket sensörü |
| Zaman tutun: | 5s/30s/1dk/5dk |
| Montaj yüksekliği: | Maks.6m/19.68ft |
| Algılama aralığı: | Maks.ø14m/45.92ft |
Enerji Tasarruflu Işık Anahtarları Hareket Sensörü Uzun Menzilli Mikrodalga Hareket Dedektörü
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Mikrodalga Gücü: | <1mW |
| Tasarım: | Çubuk anten tasarımı |
| onay: | TUV CE KIRMIZI |
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |

