-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Highbay Kurulumu Mikrodalga Hareket Sensörü 120-277V AC ile Çalışan 5.8GHz Frekans
| Dedektif yüksekliği: | 15M yükseklik |
|---|---|
| Uygulama: | Triproof ve Tavan Lambası |
| Ömür: | 50.000 saat |
| Çalışma voltajı: | 120-240VAC 50/60Hz |
| Garanti: | 5 yıl |
Tripoorf Light için Müstakil Tasarım Mikrodalga Hareket Sensörü 120 ~ 240VAC
| Çalışma gerilimi: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| çalışma akımı: | 0,30A Maks |
| Çalışma Gücü: | 70W Maks. |
| Tasarım: | müstakil |
| Ömür: | 50.000 Saat |
Lineer Tasarımlı Tri Proof Işık IP20 Mikrodalga Hareket Sensörü
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Görünüm Tasarımı: | Çubuk anten ve astar tasarımı |
| Montaj Yüksekliği: | Max.4m/13.12ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø12m/39.36ft |
| Çalışma gerilimi: | 220-240VAC 50/60Hz |
IP 20 Sıcaklık Mikrodalga Hareket Sensörü Harici Mikrodalga Sensörü
| Çalışma voltajı: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0,5W |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| arayüzler: | 1,5 mm2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.4,5 m (tavana monteli) |
Tavan Işığı için Açık Kapalı Kompakt Mikrodalga Hareket Sensörü 5.8GHz Frekansı
| Çalışma voltajı: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
| Boyut: | 80.2X36.6X23mm |
| Sertifika: | cULus listelendi, FCC |
Akıllı Uzaktan Kumanda Mikrodalga Hareket Sensörü Sütunlu Anten Tasarımı
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Mikrodalga Gücü: | <1mW |
| Tasarım: | Çubuk anten tasarımı |
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.4,5 m (tavana monteli) |
Tavan Işık Mikrodalga Hareket Sensörü Otomatik Anahtarlı Beyaz Kapak
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Kurulum: | İç yüklü |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6m(tavana monteli);Maks.3m(duvara monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.ø12m(tavana monteli);Max.10m(duvara monteli) |
| Ip derecesi: | IP20 |
150 ° Algılama Açısı ile Tripoof Işık Mikrodalga Hareket Sensörü Enerji Tasarrufu
| Çalışma gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.400W(Kontrol dişlisi) Maks.800W(Akkor lamba) |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0,5W |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.4,5 m (tavana monteli) |
57W Uzaktan Kumanda Ayarı LED Sürücü Tri-proof Lambalar için Mikrodalga Hareket Sensörü
| Çıkış LED akımı: | Max. Maks. 1.2A 1.2A |
|---|---|
| Çıkış LED voltajı: | 30-48VDC |
| giriş akımı: | 0,7-0,25A Maks |
| Güç faktörü: | ≥0.9 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~50°C Tc: 80°C |
120-277V AC Mikrodalga Kısılabilir Sensör, İzole Sürücü Çözümü ile
| İşlev: | Kısılabilir sürücü ve sensör |
|---|---|
| Kontrol: | DIP anahtarları ile |
| Tasarım: | müstakil tasarım |
| Giriş gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Garanti: | 3 yıl, |

