-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
UFO Highbay için Mikrodalga Hareket Sensörü 10-15V DC Çift PD Uzaktan Kumanda
| Çalışma gerilimi: | 10-15VDC |
|---|---|
| çalışma akımı: | 30mA±5% |
| Hazırda bekleme gücü: | <0,5 W |
| Görev: | DIM 1-10V Çift PD |
| garanti: | 5 yıl |
Güç 0.3mW Mikrodalga Hareket Sensörü DIP Anahtarı Ayar Kontrolü
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Algılama Alanı: | %10/%50/%75/%100 |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
| Ip derecesi: | IP20 |
Benzersiz Mikrodalga Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Kontrol Harici Mikrodalga Sensörü
| Çalışma voltajı: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| arayüzler: | 0,75-1,5 mm 2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤1W |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
Karartma İşlevi 5V PWM Kısılabilir Mikrodalga Hareket Sensörü IP 20
| Montaj yüksekliği: | Maks.15m/49.2ft |
|---|---|
| Algılama aralığı: | Maks.14M/45.92ft |
| Çıktı: | 5V PWM/5V TTL |
| Bekleme Süresi: | 0s/10s/30s/1dk/5dk/10dk/30dk/+∞ |
| Kurulum: | Lambaların içine takılı |
220-240V AC Kumandalı Yüksek Frekanslı 5.8GHz LED Sürücü Sensörü
| Montaj yüksekliği: | Maks.6m/19.68ft |
|---|---|
| Ürün adı: | Mikrodalga hareket sensörü |
| Algılama aralığı: | Maks.ø14m/45.92ft |
| Onay: | CE TÜV KIRMIZI |
| Kurulum: | Lambaların içine takılı |
ON OFF Fonksiyonlu Tri Proof Işık IP20 Mikrodalga Hareket Sensörü
| Montaj Yüksekliği: | 2,5-6m/8,2-19,68ft(tavana monteli) |
|---|---|
| Max. Maks. load yük: | Maksimum 200W |
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Garanti: | 5 yıl |
| Görev: | AÇIK/KAPALI fonksiyonu, kısma fonksiyonu ve uzaktan kumanda |
Dimmer Anahtarlı EMC Standardı 5.8G Mikrodalga Hareket Sensörü
| Giriş gerilimi: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Çıkış LED gücü: | 9W-18W |
| Çıkış LED voltajı: | 30V-58V DC |
| EMC standardı: | EN55015 |
| Güç faktörü: | ≥0.9 |
LED Panel ve Troffer Işık İçin Uygun 12VDC İnce Mikrodalga Hareket Sensörü
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Programlama: | Uzaktan Kumanda ve DIP Anahtarı |
| Güç: | 12VDC |
| Görev: | PWM Karartma |
| Ambalaj bilgileri: | Kabarcık Torbasında Paketlenmiş, Kağıt Düz ile Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
Düzlemsel Antenli Dayanıklı Aydınlatmalı 5.8GHz Otomatik Açılma Sensörü
| Giriş gerilimi: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| sertifika: | CE TÜV KIRMIZI RoHS |
| Max. Maks. Load Yük: | 400W (LED Işık) |
| İşlev: | AÇIK/KAPALI Sensör |
| Garanti: | 5 yıl |
Yüksek Frekanslı IP20 Mikrodalga Hareket Dedektörleri Esnek Algılama Alanı
| Montaj Yüksekliği: | Maks.2,5-4m/8,2-13,12ft |
|---|---|
| Algılama Aralığı: | Maksimum 12m/39.36ft |
| Hazırda bekleme gücü: | <0.5W (bekleme durumunda),<1W (işlev) |
| çalışma akımı: | 1A (Maksimum) |
| Ip derecesi: | IP20 |

