-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Kısılabilir DC mikrodalga anahtarı doluluk sensörü Uzaktan Kumanda Ayarı
| Montaj Yüksekliği: | Maks.2,5-4m/8,2-13,12ft |
|---|---|
| Algılama Aralığı: | (Yarıçap) 2-4m/6,56-13,12ft |
| Kontrol: | Uzaktan kumanda |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
| Ömür: | 50000 saat |
Aydınlatma Kontrolü için Tri-Proof Light LED Sürücü Sensörü Hareket Dedektörleri
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| fonksiyon: | LED kısılabilir sürücü sensörü |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø14m/45,92ft |
| Boş yük voltajı: | ≤63VDC |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Devre Dışı Bırak |
12V DC Alçak Gerilim Fotoselli Gün Işığı Sensörü Parlaklık Kontrolü
| Renk: | Beyaz veya siyah |
|---|---|
| Kontrol: | Uzaktan kumanda |
| Görev: | 0-10V Karartma |
| Maksimum yükseklik: | 15m |
| IP Derecelendirmesi: | IP65 |
Yalıtılmış Çözüm 36W LED Sürücü Sensörü 220-240VAC Pil Paketi İle Çalışır
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Görev: | Kısılabilir LED sürücü sensörü |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Ömür: | 50000 saat |
220-240V AC Kumandalı Yüksek Frekanslı 5.8GHz LED Sürücü Sensörü
| Montaj yüksekliği: | Maks.6m/19.68ft |
|---|---|
| Ürün adı: | Mikrodalga hareket sensörü |
| Algılama aralığı: | Maks.ø14m/45.92ft |
| Onay: | CE TÜV KIRMIZI |
| Kurulum: | Lambaların içine takılı |
15M Highbay UL Sensörü HD406VRH, Açma/Kapama Fonksiyonlu UFO için Uygun
| Renk: | Siyah beyaz |
|---|---|
| Garanti: | 5 yıl |
| İşlev: | açık kapalı |
| Kontrol: | Uzak/DIP anahtarı |
| Ambalaj bilgileri: | Bireysel kutuda paketlenmiş, Düz Kağıtla Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
20V 60VDC LED Sürücü Sensörü Mikrodalga 1mW Aydınlatma Doluluk Sensörü
| çalışma akımı: | 1A (Maksimum) |
|---|---|
| Mikrodalga Gücü: | <1mW |
| Çalışma gerilimi: | 20-60Vdc |
| Görev: | Karartma işlevi |
| Kontrol: | Uzaktan kumanda |
HD07VR-PHB-1 UL Sertifikası PIR Sensör Bluetooth Kısılabilir İşlevle Kontrol Edildi
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Kontrol: | Bluetooth veya Uzaktan |
| Görev: | karartma |
| Öğeler: | Kablosuz Hareket Sensörü |
| Ambalaj bilgileri: | Bireysel kutuda paketlenmiş, Düz Kağıtla Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
DC Girişi 10.5V 15V Uzaktan Kumanda Hareket Dedektörü Kompakt Boyut
| Çalışma gerilimi: | 10,5-15V DC (besleme akımı>50mA) |
|---|---|
| Çıkış: | BOYUT/1-10V |
| Algılama Alanı: | %25/%50/%75/%100 |
| Zaman tutun: | 5S/30S/1dk/3dk/5dk/10dk/20dk/30dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Devre Dışı Bırak |
Kapalı Stadyum İçin Kısılabilir 5.8GHz Mikrodalga Hareket Dedektörü Sensörü
| Görev: | Üstat-köle gruplandırma fonksiyonu |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.12m/39,36ft(tavana monteli) |
| Algılama mesafesi: | çap 14m/45,92ft maks. |
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |

