-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
HD01R HD02R Uzaktan Kumanda IP 20 On Off Switch Sensör
| Sertifika: | KIRMIZI RoHS CE SAA TUV |
|---|---|
| Algılama açısı: | ≤150°(Camsız) |
| Montaj Yüksekliği: | Tavan montajı 3,5 m'ye eşit veya daha az |
| Kontrol Modu: | açık kapalı |
| Anahtarlama Kapasitesi: | 300W(Empedans yükü),100W(kapasitif yük) |
Çubuk Anten On Off Switch Sensör 220-240VAC Çalışma Gerilimi Beyaz Renk Kabuk
| Giriş Voltajı: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | CE SAA RoHS KIRMIZI TUV |
| Anahtarlama Kapasitesi: | maks.100w |
| Zaman tutun: | 5S/1Dk/5Dk/10Dk |
| Boyut: | 76,9*39,9*27,7 mm |
Detach Design Mikrodalga Güvenlik Sensörleri 120 - 277V Uzaktan Kumandayla Kontrol Edilir
| Çalışma gerilimi: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montaj yüksekliği: | Maks.6m/19.68ft |
| İşlev: | açık kapalı |
| Arayüzler: | 1,5 mm2 kablo için 4 kutuplu geçmeli kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
Hareket Algılamalı Uzaktan Kumanda için Karartma Yüksek Bay PIR Sensörü
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Programlama: | Uzaktan kumanda |
| Görev: | 0-10V Karartma |
| Giriş: | 12VDC |
| Ambalaj bilgileri: | Bireysel kutuda paketlenmiş, düz kağıt ile güçlendirilmiş, daha sonra dış karton ile paketlenmiş |
Ultra Kompakt Tasarım Kısılabilir PIR Sensör 12VDC Girişli Uzaktan Kumanda HAISEN
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Görünüm Tasarımı: | Ultra kompakt tasarım |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø14m/45,92ft |
| görünüm rengi: | Beyaz |
UFO Highbay Light için 12VDC Mikrodalga Highbay Sensörü Karartma İşlevi
| Renk: | Beyaz veya siyah |
|---|---|
| Güç: | 12VDC |
| Görev: | 0-10V Karartma |
| Programlama: | Uzaktan kumanda |
| Ambalaj bilgileri: | Kabarcık Torbasında Paketlenmiş, Kağıt Düz ile Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
UFO LED Highbay Işık için 5.8GHz Yüksek Frekans Kısılabilir Doluluk Sensörü
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.15m/49,2ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø16m/52.48ft |
| görünüm rengi: | Beyaz veya siyah |
| Çalışma gerilimi: | 120-277Vac,50/60Hz |
Uzaktan Kumanda Ayarı Açma Kapatma Anahtarı Sensörü Sütunlu Anten Tasarımı
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac;Maks.2,0A@277Vac |
| Hazırda bekleme gücü: | <0,5 W |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.4,5 m (tavana monteli); Maks. 3 m (duvara monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.ø12m(tavana monteli);Max.10m(duvara monteli) |
Mikrodalga 5.8GHz DIP Anahtarı Sensör Sürücüsü Müstakil Tasarım İkisi Bir Arada
| Giriş gücü: | 24W (Maks) |
|---|---|
| Çıkış LED voltajı: | 28V~42VDC |
| Boş yük voltajı: | ≤55VDC |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Yeterlik: | ≥80% (Maks.) |
12VDC Zhaga 18 Yuvası Standart Mikrodalga Sensörü Karartma Highbay Kullanımı
| Renk: | Beyaz veya siyah |
|---|---|
| Kurulum: | Zhaga 18 Yuvası |
| Güç girişi: | 12VDC |
| Programlama: | HD05R Uzaktan Kumanda |
| Ambalaj bilgileri: | Bireysel kutuda paketlenmiş, düz kağıt ile güçlendirilmiş, daha sonra dış karton ile paketlenmiş |

