-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Alüminyum Gölgeli Highbay Işık için Endüstriyel Kullanım UL Sensörü
| Renk: | Beyaz veya siyah |
|---|---|
| A tipi: | Alüminyum Gölgeli Yüksek Tavan Aydınlatması İçin |
| B tipi: | Tavana Monte Edilenler İçin |
| c tipi: | UFO Highbay ışığı için |
| Tip D: | Doğrusal Işık İçin |
UL ve FCC Sertifikalı Küçük Boy Highbay DIP Swichth Sensörü
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| IP: | 20 |
| Kurulum: | Highbay |
| Boyut: | Minik |
| Ambalaj bilgileri: | Bireysel kutuda paketlenmiş, Düz Kağıtla Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
UL ve FCC Sertifikalı Ayrı Tasarım Kısılabilir Sensör
| Ambalaj bilgileri: | Bireysel kutuda paketlenmiş, Düz Kağıtla Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3 Hafta İçinde Standart Modeller |
| Ödeme koşulları: | D/A, D/P, T/T |
| Yetenek temini: | 1-10pcs Samples Within 2-3 Days; 2-3 Gün İçinde 1-10 Adet Numune; Bulk Order Within |
| : |
HD409VRH Kısılabilir İşlevli Güçlü IP Derecelendirmeli Hign Bay BLE Hareket Sensörü
| Renk: | Beyaz ve siyah |
|---|---|
| IP: | 65 |
| İşlev: | kısılabilir |
| Kontrol: | Bluetooth ve Uzaktan Kumanda |
| Ambalaj bilgileri: | Bireysel kutuda paketlenmiş, Düz Kağıtla Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
Karartma İşlevi PIR Mikrodalga Hareket Sensörü Uzun Algılama Menzili
| Zaman tutun: | 5sn/30sn/1dk/5dk/10dk/20dk/30dk |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Ip derecesi: | IP20 |
Aydınlatma Kontrolü İçin Küçük Hareket Dedektörleri, İç Mekan Hareket Dedektörü
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Hazırda bekleme gücü: | <1,5 W |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |

