-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
İç Mekan Işık Mikrodalga Kısılabilir Hareket Sensörü Yüzeye Montaj için LED Lineer Highbay
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz veya 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Görev: | Aç/Kapat fonksiyonu, 1-10v karartma ve uzaktan kumanda |
| Garanti: | 5 yıl |
| Renk: | Beyaz ve siyah (sadece B versiyonu siyah) |
İç Mekan Mikrodalga 5.8GHz DALI Hareket Sensörü Kısılabilir Düzlemsel Anten
| Montaj Yüksekliği: | Maksimum 8m/26.24ft |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | 1w'den az veya eşit |
| Giriş Voltajı: | 120-240VAC 50Hz/60Hz |
| Renk: | Düzlemsel antenle beyaz görünüm |
| Görev: | 1-10v karartma/Açık/Kapalı |
LED Güvenlik Işıkları İçin Ayrı Tasarım 0.3mW Mikrodalga Hareket Sensörü
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Görev: | açma/kapama+kısma |
| arayüzler: | 0,75- 1,5 mm 2 kablo için 6 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L',1-10v+,1-10v-) |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
Tavan Işığı için 5.8G Kısılabilir Hareket Sensörünü Ayarlayan 6 Anahtar Kodu
| Kullanımı: | tavan lambası, sirk lambası |
|---|---|
| Teori: | Doppler etkisinin prensibi |
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
| Algılama Aralığı: | Yarıçap, 3-6m/9,84-19,68ft (tavana monteli) |
| HF sistemi: | 5.8g |
Yuvarlak Kısılabilir Hareket Sensörü 5.8GHz Mikrodalga Hareket Algılandı Uygun Panel Işığı
| Giriş gerilimi: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| sertifika: | CE RoHS TÜV KIRMIZI SAA |
| Görünüm: | Ultra ince beyaz yuvarlak |
| İşlev: | AÇMA/KAPAMA işlevi, karartma işlevi ve uzaktan kumanda |
| Garanti: | 5 yıl |
Tavan Işığı için Geniş Algılama Alanı Uzaktan Kumanda Hareket Sensörü
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| arayüzler: | 0,75-1,5 mm 2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Kurulum Boyutu: | 80.2X36.6X23mm |
| Hayat: | 50000 saat |
Kapalı Stadyum İçin Kısılabilir 5.8GHz Mikrodalga Hareket Dedektörü Sensörü
| Görev: | Üstat-köle gruplandırma fonksiyonu |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.12m/39,36ft(tavana monteli) |
| Algılama mesafesi: | çap 14m/45,92ft maks. |
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
Uzaktan Kumanda Küçük 120VAC Mikrodalga Işık Sensörü Düzlemsel Anten Tasarımı
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Görünüm Tasarımı: | Düzlemsel anten tasarımı |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.2-5m/6.56-16.40ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø12m/39.37ft |
| görünüm rengi: | Beyaz |
50 60Hz Aydınlatma Kontrol Anahtarı Hareket Sensörü 120VAC 5.8GHz Frekans
| Çalışma voltajı: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| arayüzler: | 0,75-1,5 mm 2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Tasarım: | Süper kompakt tasarım |
| garanti: | 5 yıl |
| Ömür: | 50.000 saat |
Akıllı Mikrodalga Hareket Sensörü 120-277V AC Kumandalı 50 60Hz Frekans
| Çalışma voltajı: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤1W |
| Montaj Yüksekliği: | Max.6m(tavana monteli),Max.3m(duvara monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.14m ((tavana monte edilmiş), Max.10m ((duvara monte edilmiş) |

