-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Tavan Tri-proof Işık Fikstürü için Kompakt Tasarımlı CE RoHS Sertifikası DIP Anahtarı
| Çalışma gerilimi: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | maks.100w |
| Hazırda bekleme gücü: | <0,5 W |
| arayüzler: | 0,75-1,5 mm 2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6m(tavana monteli);Maks.3m(duvara monteli) |
Aydınlatma Kontrolü İçin Monte Edilmiş Triproof UFO Yüksek Bay Hareket Sensörü Tavan
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum, 3.0A@120Vac, 50/60Hz; Maksimum, 2.0A@277Vac, 50/60Hz |
|---|---|
| Kurulum: | Farklı uygulamalar için 4 farklı tasarım |
| Çalışma gerilimi: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
| Görev: | AÇIK/KAPALI, kısılabilir |
| Sertifika: | CE UL FCC KIRMIZI |
DIP Anahtarı Kontrolü Karartma UL Sensörü Su Geçirmez Hareket Dedektörü
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum, 3.0A@120Vac, 50/60Hz; Maksimum, 2.0A@277Vac, 50/60Hz |
|---|---|
| Kurulum: | Farklı uygulamalar için 4 farklı tasarım |
| Kontrol hattı: | Siyah L giriş, Beyaz N, Kırmızı L' dış |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤1W |
| Görev: | Açık/kapalı versiyonu |
Mikrodalga IP20 DALI Hareket Sensörü Çalışma Gerilimi 120V 277VAC
| Çalışma gerilimi: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum, 3.0A@120Vac, 50/60Hz; Maksimum, 2.0A@277Vac, 50/60Hz |
| Kontrol Yöntemi: | Açma/Kapama / 1-10V Karartma |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Sertifika: | CE |
Aydınlatma Doluluk Kısılabilir Hareket Sensörü 120VAC 277VAC Giriş Voltajı
| Giriş Voltajı: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | 1w'den az veya eşit |
| Görev: | 1-10v dimleme/Açma/Kapama/Uzaktan kumanda |
| Garanti: | 5 yıl |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C~+70°C |
Kısılabilir Tavana Monte Hareket Sensörü 120VAC 277VAC Çalışma Gerilimi
| Giriş Voltajı: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Renk: | Başın ayrılmasıyla beyaz görünüm |
| Anahtar Kapasitesi: | Maks.3.0A@120Vac;Maks.2.0A@277Vac |
| Garanti: | 5 yıl |
| Montaj Yüksekliği: | Maksimum 2,5-6 m/8,2-19,68 ft |
Müstakil Mikrodalga Yüksek Bay Hareket Sensörü Uzaktan Kumanda Ayarı
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum, 3.0A@120Vac, 50/60Hz; Maksimum, 2.0A@277Vac, 50/60Hz |
| Montaj Yüksekliği: | 8-15m /26,25-49,2ft |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C~+70°C |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
Ofis Koridoru için 120VAC 277VAC IP20 6m Kapalı Hareket Sensörü
| Karartma kontrolü: | Karartma +AÇIK/KAPALI işlevi |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120-277VAC 50/60Hz |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6m |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ~ +55°C |
Ofis Ticari Aydınlatma için Beyaz Kapaklı Mikrodalga Kısılabilir Sensör
| Çalışma voltajı: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| arayüzler: | 0,75-1,5 mm 2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Görev: | Açma Kapama Anahtarı Sensörü |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
Karartma 5.8GHz LED Güvenlik Işıkları Sensörü HD402V İç Mekan Hareket Sensörü
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Görev: | açma/kapama+kısma |
| arayüzler: | 0,75-1,5 mm 2 kablo için 7 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L',1-10v+,1-10v-,SNYC) |
| Algılama açısı: | 30°-150° |

