-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
IP65 Bluetooth PIR Hareket Sensörü Akıllı Hareket Algılama
| Çalışma gerilimi: | 120-240VAC 50/60Hz; 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | ≤1.5w |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.15m/49,2ft |
| Algılama Aralığı: | Maksimum 16M/52.48ft |
| Çalışma sıcaklığı: | -35℃ ~ +55℃ |
Kablosuz Kısılabilir HF UL Sensörü 30 Derece 150 Derece Algılama Açısı
| Görev: | Karartma işlevi |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
Su Geçirmez Küçük Mikrodalga Hareket Sensörü Uzun Menzilli Yenilikçi Tasarım
| Çalışma gerilimi: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Zaman tutun: | 5S/1Dk/5Dk/10Dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
UFO LED Highbay Işık için 5.8GHz Yüksek Frekans Kısılabilir Doluluk Sensörü
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.15m/49,2ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø16m/52.48ft |
| görünüm rengi: | Beyaz veya siyah |
| Çalışma gerilimi: | 120-277Vac,50/60Hz |
İç Mekan Mikrodalga Hareket Sensörü Uzaktan Kumandalı Mikrodalga Pir Dedektörü
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac;Maks.2,0A@277Vac |
| Görev: | Uzaktan Kontrol |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.4,5m |
120V 240VAC Mikrodalga Hareket Sensörü Sürücüsü Uzaktan Kumanda Ayarı
| LED Sürücü: | 20W İzole LED Sürücü |
|---|---|
| Sertifika: | CE SAA |
| Giriş Voltajı: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Giriş gücü: | 25W(Maks.) |
| Giriş akımı: | 0.4A Max. |
Işık Anahtarları Kısılabilir Hareket Sensörü Uzaktan Kumanda Panel ışığına uygun ayar
| Ürün adı: | mikrodalga mition sensörü |
|---|---|
| Başvuru: | LED panel ışığı |
| Garanti: | 5 yıl |
| Kontrol: | Uzaktan kumanda ayarı |
| Montaj yüksekliği: | Max.6m(tavana monte);Max.3m(duvara monte) |
Ayrılabilir Mikrodalga Hareket Sensörü Kolay Montaj Terminalde 4 Kutuplu Pres
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Montaj Yüksekliği: | 2,5-4,5m (tavana monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.ø12m(tavana monteli) |
| Ömür: | 50.000 saat |
0-10V Karartma Fonksiyonu Ayrı Tasarımlı Mikrodalga Sensörü
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Tasarım: | Ana gövde ve sensör kafasından bağımsız |
| Görev: | 0-10V Karartma |
| Kontrol: | Uzaktan kumanda / DIP Anahtarları |
| Ambalaj bilgileri: | Kabarcık Torbasında Paketlenmiş, Kağıt Düz ile Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
Aydınlatma Kontrolü için UL FCC RoHS Onaylı Karartma Hareketi Sensörü
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120-277VAC 50/60Hz |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
| Algılama Alanı: | 10%50%75%100% |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |

