-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Geniş Basınç 120VAC 60Hz AÇIK KAPALI Sensör Kontrol Hareketi Kompakt Boyut
| Voltaj: | 120VAC 60Hz |
|---|---|
| Kontrol Modu: | açık kapalı |
| Bağlantı Tipi: | Amfenol konektörü (L,N,N,L') |
| Anahtarlama Kapasitesi: | 300W(Empedans yükü),100W(kapasitif yük) |
| Montaj Yüksekliği: | 2-5m (tavana monte edilmiş) |
Kompakt Işık Açık Kapalı Sensör Yarıçapı 9.84 - 19.68ft Algılama Aralığı Tavana Monte
| Çalışma gerilimi: | 120VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | maks.100w |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Hazırda bekleme gücü: | <0,5 mW |
| Montaj Yüksekliği: | 2,5-5 m/8,2-16,4 ft (tavana monteli) |
Tavan Triproof Panel Işığı için Gün Işığı Modu Işığı Açık Kapalı Sensör
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac;Maks.2,0A@277Vac |
| Hazırda bekleme gücü: | <0,5 W |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.4,5 m (tavana monteli); Maks. 3 m (duvara monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.ø12m(tavana monteli);Max.10m(duvara monteli) |
IP20 Işık Açık Kapalı Sensör Gün Işığı Sensörü Düzlemsel Anten Panel Işığı için Kompakt Boyut
| Giriş Voltajı: | 220~240VAC/120-277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | CE SAA RoHS KIRMIZI TUV |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤1W |
| Zaman tutun: | 5S/30S/1dk/3dk/5dk/10dk/20dk/30dk |
| Boyut: | 73,6 mm çapında |
HD401S 120V 277V AC Açık Kapalı Anahtar Sensörü Tavan Aydınlatması İçin
| Giriş Voltajı: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | UL FCC RoHS |
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum3.0A@120vac;Maksimum2.0A@277vac |
| Görev: | AÇIK/KAPALI Sensörü |
| Garanti: | 5 yıl |
120VAC Çalışır AÇMA KAPALI Tavan Triproof Işık için Anahtar Sensörü
| Çalışma gerilimi: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | maks.100w |
| Hazırda bekleme gücü: | <0,7W |
| Algılama Alanı: | %50/%100 |
| Zaman tutun: | 5sn/60sn/5dk/10dk |
AÇMA/KAPAMA Kontrol Mikrodalga Hareket Sensörü 120VAC Tavan/Triproof Işık için Çalıştırılır
| Çalışma gerilimi: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | maks.100w |
| Görev: | Açma Kapama Anahtarı Sensörü |
| Montaj Yüksekliği: | 2,5-4,5m (tavana monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.ø12m(tavana monteli) |
Beyaz Renk On Off Switch Sensör 30° - 150° Geniş Algılama Açısı, Basit Yapısı
| Çalışma gerilimi: | 120-240 VAC 50/60Hz;120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Görev: | açık kapalı |
| arayüzler: | 1,5 mm2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
CE Onaylı Açık Kapalı Anahtar Sensörü Tavan Işığı için Kompakt Tasarım 120-277VAC
| Çalışma gerilimi: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Zaman tutun: | 5S/1Dk/5Dk/10Dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
Uzaktan Kumanda Ayarı Açma Kapatma Anahtarı Sensörü Sütunlu Anten Tasarımı
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac;Maks.2,0A@277Vac |
| Hazırda bekleme gücü: | <0,5 W |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.4,5 m (tavana monteli); Maks. 3 m (duvara monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.ø12m(tavana monteli);Max.10m(duvara monteli) |

