-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
150 ° Algılama Açılı Beyaz Kapaklı Dış Mekan Mikrodalga Hareket Sensörü
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz ±75MHz |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Boyut: | 80.2*36.6*23mm |
Yüksek Bay Işık için DIP Anahtarı Kısılabilir Hareket Sensörü Uzaktan Kumanda
| Giriş gerilimi: | 120~240VAC 50/60Hz VEYA 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| sertifika: | UL FCC TÜV SAA CE KIRMIZI RoHS |
| İşlev: | Karartma işlevi, DIP anahtarı ve uzaktan kumanda |
| Garanti: | 5 yıl |
| Renk: | Beyaz ve siyah (sadece B versiyonu siyah) |
Tavan Aydınlatma Armatür Sensörü DIP anahtarı 120VAC Çalıştırılan 5.8GHz Frekans
| Çalışma voltajı: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | maks.100w |
| Hazırda bekleme gücü: | <0,5 W |
| Görev: | AÇIK-KAPALI Kontrolü |
| Ip derecesi: | IP20 |
120-277 V AC Mikrodalga Anahtarı Doluluk Sensörü Ticari Yüksek Hassasiyet
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤1W |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
UL FCC 1V 10V Kısılabilir Hareket Sensörü Planlayıcısı Anten DIP Anahtarı
| Giriş Voltajı: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | 1w'den az veya eşit |
| Boyut: | 103*45*31mm |
| Garanti: | 5 yıl |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |
5.8GHz Mikrodalga Kısılabilir Doluluk Sensörü Beyaz Doğrusal Görünüm
| Giriş Voltajı: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | 1w'den az veya eşit |
| Boyut: | 162,6*32,4*31,3 mm |
| Garanti: | 5 yıl |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |
Plastik Kapak 5.8G Kısılabilir Hareket Sensörü Tavan Işık Tipi
| Malzeme türü: | Tavan lambası |
|---|---|
| Giriş voltajı (v): | AC 120-277 |
| Çalışma süresi ((Saat): | 50000 saat |
| Çalışma sıcaklığı ((°C): | -20°C~+60°C |
| Uygulama: | Bodrum Otopark, Alt Geçit, Koridor, Merdiven |
1-10V Kısılabilir Hareket Sensörü 120-277VAC Giriş Gerilimi Çubuk Anten Kolay Kurulum
| Giriş Voltajı: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | 1w'den az veya eşit |
| Boyut: | 162,6*32,4*36,1 mm |
| Garanti: | 5 yıl |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |
IP20 Sıcaklık DIP Anahtarı sensörü Uzun Algılama Mesafesi Sürüm 5.8GHz Frekans
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
| Ip derecesi: | IP20 |
Kısılabilir 5.8GHz Hareket Algılama Sensörü İç Mekan Hareket Sensörü
| Ürün Adı: | Mikrodalga Hareket Sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| arayüzler: | 0,75-1,5mm2 kablo için 6 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L',1-10v+,1-10v-) |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |

