-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
SYNC Arayüzü ile Mikrodalga Hareket Kısılabilir Hareket Sensörü Küçük
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
| Ip derecesi: | IP20 |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
Tri Proof Işık için Kısılabilir Güç 1W Mikrodalga Hareket Sensörü ile Stand
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| onay: | UL RoHS FCC |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |
| Algılama Alanı: | %10/%50/%75/%100 |
| Ip derecesi: | IP 20 |
Güç 0.3mW Mikrodalga Hareket Sensörü DIP Anahtarı Ayar Kontrolü
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Algılama Alanı: | %10/%50/%75/%100 |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
| Ip derecesi: | IP20 |
Panel Işığı Fotosel ilerlemesi için 1-10V Mikrodalga Hareket Sensörü Çift PD ile Kısılabilir
| Ürün adı: | mikrodalga mition sensörü |
|---|---|
| Başvuru: | triproof / tavan lambası |
| Garanti: | 5 yıl |
| Kontrol: | Uzaktan kumanda ayarı |
| Montaj yüksekliği: | Max.6m(tavana monte);Max.3m(duvara monte) |
Depo Otopark Lihgt için IP20 DIP Anahtarı Doluluk Sensörü
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+55°C |
| Görev: | açma/kapama+kısma fonksiyonu |
| Ip derecesi: | IP20 |
| Garanti: | 5 yıl |
DIP Anahtarı Ayar Kontrolü Kısılabilir Hareket Sensörü Yüksek Frekans 5.8GHz
| Ürün Adı: | mikrodalga hareket sensörü |
|---|---|
| Algılama Alanı: | %10/%50/%75/%100 |
| Bekleme karartma seviyesi: | %10/%20/%30/%50 |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Ömür: | 50000 saat |
DIP Anahtarı ile Duvara Monte Dış Mekan Mikrodalga Sensörü Ayarlanabilir Algılama Alanı
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| arayüzler: | 0,75-1,5 mm 2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
Yüksek Frekanslı 5.8GHz BLE Hareket Sensörü Mikrodalga Hareket Dedektörü
| görünüm rengi: | Beyaz veya siyah |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.15m/49,2ft |
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø16m/52.48ft |
| Çalışma gerilimi: | Amerikan versiyonu: 120-277VAC, Avrupa versiyonu: 12-240VAC |
Bluetooth Highbay Mikrodalga Hareket Sensörü Ana Köle Kontrolü 120-277VAC
| Çalışma gerilimi: | 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maksimum 12m/39.36ft |
| Kontrol Ayarları: | HAISEN UYGULAMASI |
| Ip derecesi: | IP20 |
| Ambalaj bilgileri: | Kabarcık Torbasında Paketlenmiş, Kağıt Düz ile Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
Kısılabilir 120VAC 277VAC Mikrodalga Hareket Dedektörü IP20 Derecelendirmesi
| Algılama Alanı: | %10/%50/%75/%100 |
|---|---|
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| Algılama açısı: | 30°-150° |

