-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
UL FCC Sertifikalı Kısılabilir Mikrodalga Hareket Sensörü, AÇMA/KAPAMA Fonksiyonlu HD402S-6
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ayar: | DIP Anahtarı |
| İşlev: | açık kapalı |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ambalaj bilgileri: | Bireysel kutuda paketlenmiş, Düz Kağıtla Güçlendirilmiş, Daha Sonra Dış Kartonla Paketlenmiş |
Otomatik Açma Kapatma Anahtarlı Kompakt 12m Mikrodalga Hareket Sensörü
| mikrodalga frekansı: | 5,8 GHz ± 75 MHz |
|---|---|
| Görünüm Tasarımı: | Düzlemsel anten tasarımı |
| Montaj Yüksekliği: | Maks.2-5m/6.56-16.40ft |
| Algılama Aralığı: | Maks.ø12m/39.37ft |
| görünüm rengi: | Beyaz |
IP65 UFO Yüksek Bölmeli Kısılabilir Doluluk Sensörü Otomatik AÇMA / KAPAMA İşlevi
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum, 3.0A@120Vac, 50/60Hz; Maksimum, 2.0A@277Vac, 50/60Hz |
|---|---|
| Kurulum: | Farklı uygulamalar için 4 farklı tasarım |
| Çalışma gerilimi: | 120-277VAC,50Hz/60Hz; 120-240VAC, 50Hz/60Hz |
| Kontrol Yolu: | Karartma kontrolü |
| Sertifika: | UL FCC CE TUV KIRMIZI SAA |
Kompakt Tasarım AÇIK KAPALI Kontrol UL Sensörü Mikrodalga Frekansı 5.8GHz
| Çalışma voltajı: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Algılama Alanı: | %10/%50/%75/%100 |
Su geçirmez 12m Yükseklik Hareket Algılama Sensörü AÇIK KAPALI Anahtar Sensörü
| Çalışma gerilimi: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum 3.0A, 120Vac; Maksimum 2.0A, 277Vac |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
| Montaj Yüksekliği: | 12m/39.36ft (tavana monte edilmiş) |
Benzersiz Mikrodalga Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Kontrol Harici Mikrodalga Sensörü
| Çalışma voltajı: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| arayüzler: | 0,75-1,5 mm 2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Hazırda bekleme gücü: | ≤1W |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
Tavan Işığı için Açık Kapalı Kompakt Mikrodalga Hareket Sensörü 5.8GHz Frekansı
| Çalışma voltajı: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
| Boyut: | 80.2X36.6X23mm |
| Sertifika: | cULus listelendi, FCC |
Açma / Kapama Fonksiyonu Mikrodalga Hareket Sensörü Tavan Işığı İçin Kompakt Tasarım
| Çalışma gerilimi: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Zaman tutun: | 5S/1Dk/5Dk/10Dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
Açık / Kapalı Kontrol Mikrodalga Hareket Sensörü Tavan Işığı İçin Kompakt Tasarım
| Çalışma gerilimi: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Zaman tutun: | 5S/1Dk/5Dk/10Dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| Hazırda bekleme gücü: | <1W |
Duvara Monte Açma Kapatma Anahtarı Sensörü HF Hareket Dedektörü TUV Sertifikası
| Çalışma gerilimi: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Algılama alanı: | %10/%50/%75/%100 |
| Zaman tutun: | 5s/90s/5dk/15dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |

