-
Mikrodalga hareket sensörü
-
BLE Hareket Sensörü
-
PIR Hareket Sensörü
-
kısılabilir hareket sensörü
-
Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
-
UL Versiyonu Acil Durum LED Sürücüsü
-
UL Sensörü
-
DC hareket sensörü
-
DALI hareket sensörü
-
IC Sensörü
-
Fotoselli Gün Işığı Sensörü
-
Hareket Sensörü Sürücüsü
-
Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
-
CE Sürümü Acil Durum LED Sürücüsü
-
ufo sürücüsü
-
ClemensÜrünleriniz burada, Avrupa'da endüstriyel yenileme projelerinde kullanılmaktadır ve mükemmel bir üne sahiptir. -
TamasBazı ürünlerinizi kullanıyoruz ve mükemmeller! -
AngeloHT18V-I'niz projem için mükemmel çalışıyor.
Duvar Tipi On Off Switch Sensör Mikrodalga Hareket Dedektörleri Yüksek Verimlilik
| Çalışma gerilimi: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Max.3.0A@120Vac,Max.2.0A@277Vac |
| Zaman tutun: | 5S/1Dk/5Dk/10Dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
CE Onaylı On-Off Kontrol Ayrılabilir Mikrodalga Hareket Sensörü 5 Yıl Garanti
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| mikrodalga frekansı: | 5.8GHz±75MHz |
| Mikrodalga Gücü: | <0,3 mW |
| arayüzler: | 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (0,75-1,5mm2 kablo için L,N,N,L? |
IP20 Günışığı Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı Opsiyonel Algılama Aralığı
| Giriş Voltajı: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Sertifika: | UL FCC RoHS |
| Montaj Yüksekliği: | Maks. 12m |
| Görev: | AÇIK/KAPALI Sensörü |
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maksimum3.0A@120vac;Maksimum2.0A@277vac |
Müstakil 0.3mW Otomatik Açık Kapalı Işık Sensörü Uzaktan Kumanda Ayarı
| Giriş gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| sertifika: | CE ROHS |
| Mikrodalga gücü: | <0,3 mW |
| İşlev: | AÇIK/KAPALI Sensör |
| Montaj yüksekliği: | Maks. 6 milyon |
120VAC Tavana Monte Hareket Sensörü Mikrodalga, Dip Anahtarlı
| Çalışma gerilimi: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Görev: | açık kapalı |
| arayüzler: | 1,5 mm2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
120V 277V Hareket Sensörü Tavan Tri Proof Işık için KAPALI Anahtarı
| Çalışma gerilimi: | 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montaj Yüksekliği: | Maks.6 m/19,68 ft |
| Görev: | açık kapalı |
| arayüzler: | 1,5 mm2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
5 Yıl Garanti ile Uzaktan Kumanda Mikrodalga Hareket Sensörü 120-277VAC Çubuk Anten
| Giriş Voltajı: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü: | ≤0,5W |
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3.0A,120VAC;Maks.2.0A,277VAC |
| Zaman tutun: | 5S/30S/1dk/3dk/5dk/10dk/20dk/30dk |
| gün ışığı eşiği: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Devre Dışı Bırak |
Tavan Işığı için 5.8GHz Kompakt Hareket Sensörü AÇIK KAPALI Anahtarı
| Çalışma gerilimi: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| arayüzler: | 0,75-1,5 mm 2 kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Montaj Yüksekliği: | Max.6m(tavana monteli),Max.3m(duvara monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.ø14m(tavan montajlı),Max.10m(duvar montajlı) |
Detach Design Mikrodalga Güvenlik Sensörleri 120 - 277V Uzaktan Kumandayla Kontrol Edilir
| Çalışma gerilimi: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montaj yüksekliği: | Maks.6m/19.68ft |
| İşlev: | açık kapalı |
| Arayüzler: | 1,5 mm2 kablo için 4 kutuplu geçmeli kelepçe terminali (L,N,N,L') |
| Algılama açısı: | 30°-150° |
DIP Switch Otomatik Işık Açma Kapalı Hareket Sensörü Çevre Dostu
| Görev: | Açma Kapama Anahtarı Sensörü |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi: | Maks.3,0A@120Vac,Maks.2,0A@277Vac |
| Tasarım: | Kompakt tasarım |
| Montaj Yüksekliği: | Max.6m(tavana monteli),Max.3m(duvara monteli) |
| Algılama Aralığı: | Max.ø14m(tavan montajlı),Max.10m(duvar montajlı) |

